iPhone 11 Isınma

Bu konuyu okuyanlar

Emo4478

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
iPhone 11 cihazımı kılıfsız kullanırken tam ekran parlaklıkta menüde veya oyun harici bi uygulamada kullanırken ısındığını farkettim.Ayrıca PUBG oyununda normal ayarlarda da ısınıyor.Acaba bu telefonlarda kullanılan çipler termal anlamda yetersiz mi yoksa çok mu yüksek watt çekiyor bataryadan merak ettim.Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Reaksiyon puanı
47
iPhone 11 cihazımı kılıfsız kullanırken tam ekran parlaklıkta menüde veya oyun harici bi uygulamada kullanırken ısındığını farkettim.Ayrıca PUBG oyununda normal ayarlarda da ısınıyor.Acaba bu telefonlarda kullanılan çipler termal anlamda yetersiz mi yoksa çok mu yüksek watt çekiyor bataryadan merak ettim.Bu sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar yazarsa sevinirim.
İphone Genel Olarak fazla ısınıyor bir çözümü yok gibi

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
İşlemcinin çok güçlü olması,cihazda soğutma sisteminin bulunmaması olabilir.

Emo4478

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Samsung marka telefondan geçtim ve bu ilk Apple telefonum. Samsung'ta oyun harici fazla bi ısınma yaşamadığım için merak etmiştim açıkçası anlaşılan termal konusunda Apple yetersiz gibi :(

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Her telefon ısınır aslında hele ki cam olduğu için ısıyı hemen iletir. Yani bahsettiğiniz ısı ele alınmaz derecede değilse bir problem yoktur iPhone'lar biraz çabuk ısınıyor maalesef. Ben şahsen iPhone (SE) kullandığım dönemde telefonu mutfak taşına koyduğumu hatırlıyorum. Şu an S10 kullanıyorum ufak bir ısınma bile olsa öyle kalıyor telefonu bırakınca da kısa bir zamanda hemen soğuyor.
Ama ciddi boyuttaysa bir Apple bile görüşün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İşlemcinin çok güçlü olması,cihazda soğutma sisteminin bulunmaması olabilir.
Nasıl yani sıvı soğutma yok muymuş ?

Son düzenleme: