iphone 11 bluetooth problemi

Bu konuyu okuyanlar

mami2388

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geçen hafta mağazadan aldığım iphone 11 cihazında bluetooth problemi olduğunu farkettim bluetooth hızlı bir şekilde kendi kendine kapanıp açılıyor. yazılımsal olduğunu düşündüm bu arada yeni nesil kutulu olan model şarj adaptörü ve kulaklık olmayan model resetledim aynısı devam etti i tunesten tekrar kurulum yaptım yin aynı ve apple temsilcisini aradım sorunu çözemedi ve tekrar aradım başk temsilci üst kıdemli birisine bağladı cihaza uzaktan bağlandı test yaptı sorun olmadığını sööyledi ekran koruyucuyu söktürdü bir kaç ayar yaptırdı yine aynı i tunesten kurulum yap dedi ve kapattı talimatların hepsini uyguladım ve olayın ekran kaydını aldım cihaz bir bluetooth cihaza bağlıyken belirli bir süre sonra 1 veya 2 dakika sonra wifi baglantısının aktif olduğu zaman daha sık yapmaya başladı. tekrar aradım ve ekran kaydını izlettim ve sorunun donanısal olduğunu söylediler ve aldığım magazaya gitmemi söylediler ekran kaydını izletmemi söylediler ve bende gittim değişim talep ettim ve onlarda mağazadan alınan telefonların değişim olmadığını apple srvise gitmesi gerektiğini 20 günü bulacagını sölediler ve ben vermedim 1 gün sonra izmit troy apple kedim gittim ve randevu almıştım ve teknisyenler işte yoktu ve geri dönmek zorunda kaldım bir kaç gün sonra tekrar gittim ve cihazı teslim ettim rapor istedim ama hiç bir şekilde ekran kaydını felan izlemediler 1 saat sonra cihazı aldım ve yapılan işlem sıfırdan ios yüklendi cihaz temizlendi ve sorun bulunmadı:) dışarı çıktım ve sorun aynı devam ediyordu göstermek istedim kkapı duvar edildim tekrar apple aradım ve bir bayan ekran kaydını istedi gönderdim sorunumu çözecegini gün içnde saat 16 da aryacagını söyledi ve aramadı bile ben aradım tekrar başka bir temsilci servisle görüşecegini ve beni arayacagını söyledi ve aradı dediki tekrar cihazı servise götürün şaka gibi yani paramızla rezil olduk VE ALACAK ARKADAŞLAR YA DA KULLANAN ARKADAŞLAR bluetooth BAĞLANTINIZI KONTROL EDİN SORUNU KENDİLERİ BİLE ÇÖZEMEDİLER OLAYIN VİDEOSUNNU ATIYORUM BU KONUDA BİLGİLİ YA DA AYNI SORUN YAŞAYAN VARMI?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme: