iPhone 11 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Özelliklerinden değil. Özelliklerini biliyorum. Ele nasıl oturduğunu,tasarımını,kamerasını biliyorum.
Benim soracağım şey şu: 9.sınıf öğrencisine gider mi?
Öğrenci birisi bir telefona 7600TL vermeli mi?
NOT: Pc toplayamam.

MrOwL0

Asistan
Reaksiyon puanı
448
Alınır tabi, temiz kullanırsan uzun süre kullanırsın

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
6 sene yeter bile bana. PC toplamama izin verseler efsane sistem alırım ama maalesef tek alabileceğim şey telefon.
Kendini birşey almak için sınırlama. İstersen dolara yatır beklet sonra güzel birşeyler yapabilirsin.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Özelliklerinden değil. Özelliklerini biliyorum. Ele nasıl oturduğunu,tasarımını,kamerasını biliyorum.
iPhone 11 e 7600 TL vermek bana mantıklı gelmiyor.O paraya ikinci el xs yada yurtdışı 11 Pro alırdım.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Kendini birşey almak için sınırlama. İstersen dolara yatır beklet sonra güzel birşeyler yapabilirsin.
Onu da düşündüm ama telefona ihtiyacım var.
iPhone 11 e 7600 TL vermek bana mantıklı gelmiyor.O paraya ikinci el xs yada yurtdışı 11 Pro alırdım.
hocam yurtdışı veya 2. El almayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkabilirseniz 11 proya çıkmanızı tavsiye ederim.
Yok daha neler. 11 pro max 512 gb alayım çıkmışken. :)
Son bütçem bu.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Onu da düşündüm ama telefona ihtiyacım var.

hocam yurtdışı veya 2. El almayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok daha neler. 11 pro max 512 gb alayım çıkmışken. :)
Son bütçem bu.
Berbat tasarıma ve vasat ekrana 7600 TL veririm, taşımak sorun olmaz diyorsan İphone 11 al ne diyeyim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bana kalırsa 6-7 sene bir telefona bel bağlamamak lazım. 6-7 senemi bir amiral ile geçirmektense 3'er seneden toplamda 2 kere orta sınıf alırım en azından 3 sene sonunda elimdeki cihazı yenilemiş olurum.

xDalterx

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Bence alınır ablama daha yeni 11 aldık ve gayet güzel hatta kamerası beklediğimden daha iyi çıktı Xr da var ama artık pili çok çabuk bitmeye başladı ben de 12 leri bekliyorum :)

Ekto02

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,326
Valla Hocam Ben 11.Sınıf Öğrencisiyim S10+ Yeni Elime Geçti Ne Yalan Söyleyeyim Yani Telefonun Yaşı Olmaz Bana Göre Gidip 5 Yaşındaki Bebenin Eline İphone X vermekten Bahsetmiyorum Bu Arada Yani Yaşınız Belirli Bir Noktada Olgun İse Ve Telefonlarla İlgileniyor Günlük Hayatta Bolca Kullanıyorsanız Alınabilir Yani Yaş Mevzusuna Takılmayın Kendinize Sorun Öncelikle Olgun Bir Yapım Varmı? Bu Cihazı Kullanabilirmiyim Ve İşlerimi Kolaylaştırırmı Bu Soruların Cevabını Bulursanız Alın Hocam Benim Tavsiyem Bu Tekrardan İyi Forumlar Dilerim.

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ekran dışında güzel cihaz, alınır.

Bence Görkem Say'ın dediği gibi örneğin 7500 TL'ye amiral gemisi almak yerine yarı fiyatına orta segment alıp ömrünü tamamladıktan sonra aynı şekilde, toplamda aynı paraya farklı bir orta segment kullanmak daha mantıklı olur.

Kendi adıma konuşuyorum, bir telefon isterse 10 15 yıl götürsün yine 3 4 yıl sonra değiştiririm. Fark etmişsinizdir illaki, daha 1 sene önce çıkan cihazlarla bugünlerde çıkanlar arasında dağlar kadar fark var, 6 7 senede neler olur acaba ?
Teknolojiyi takip etmek isteyen biriyseniz bu dediğimi bir düşünmelisiniz bence :)
Yok, ben uzun yıllar kullansam da bu telefondan sıkılmam, benim için uzun ömürlü olması önemli diyorsanız Iphone 11 alın derim.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Normalde olsa herkes o fiyatlara çıkmışken amiral gemisi al o hissiyatı bir dene derdi, şimdi ise orta segment al sonra yenile demeye başlamışlar. Ben olsam alırdım iphone geçerdim, ilerde bir batarya yenileme yaparsın devam edersin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Normalde olsa herkes o fiyatlara çıkmışken amiral gemisi al o hissiyatı bir dene derdi, şimdi ise orta segment al sonra yenile demeye başlamışlar. Ben olsam alırdım iphone geçerdim, ilerde bir batarya yenileme yaparsın devam edersin.
Tamam ama arkadaş burada özellikle 6-7 yıl kullanmak istediğini belirtmiş. Birisi 7500 TL'ye 4-5 yıl kullanacağı bir telefon alacak olsa amiral gemisi almak daha mantıklı zaten. Bu tabi kişinin kendi tercihi. Ancak iş 6-7 yıla çıkınca iki tane orta segmen ile bu süreci tamamlamakta bir seçenek.