Ipadden bedava kitap okuma

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yazın ipad mini alıcam ama kitap nasıl okunur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Aldığında öğrenirsin ne bu acele.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Android tablette ekranı e-ink gibi gösteren Uygulama varmıdir yada ipad da .

HYuksel

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Satın alıp okuyorsun..

hltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Kitapları satın alır ya da internetten bulursun orası sana kalmış. Onları ibook'un içerisine atarsın okursun. bu kadar. Ha soruyorsanki bedava nereden indiririm. Onu sen araştıracaksın buradan sana korsan paylaşım yapmazlar.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
aslında soruyu buraya değil de google'a yazsan şimdiye öğrenmiştin

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok teşekkürler hepinize

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
App Store dan ücretsiz iBooks uygulamasını indirin. Sonra aşağıdaki linkten istediğiniz kitabı indirebilirsiniz:

http://ozgurakman.com/ibooks-icin-e-booklar/

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
yardımcı olmucaksan seviyeni yükseltmek için buraya yazı yazma

Abisi bak bu forumda bu lafı söyleyebileceğin son adam bile değilim ben. Yaşına veriyorum bu sözlerini ve ben sana işin doğrusunu söylüyorum. Şu an elinde ipad yok; hatta belki alacağının garantisi bile yok. O yüzden daha doğmamış çocuğa don biçmeye kalktığın için ben öyle söyledim. Zaten eline cihazı aldığın zaman marketine girip uygulamayı bulup indirirsin, bu kadar basit bir olay bu. :)

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ya kitap dediğin kitapdan okunur :) Yazık gözüne

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben sana yardımcı olmucaksan yazma dedim bunun yaşla alakası yok katılıyorum alacağımın garantisi yok ama bak yardım eden arkadaşlar var bişey demiceksen yazma gözümü yorma senin gibi boş laf yapan insanların mesajlarını okucak kadar zamanım yok

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
saol yalnız bedava istiyorum parayla satın nasıl alınıyo biliyorum

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yardımcı olmucaksan seviyeni yükseltmek için buraya yazı yazma
Yalnız insalara seviyeni yükseltmek için buraya yazı yazma diyen insanın seviyesinden şüpheliyim ben.

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bunun için siteler var epub kitap yaz bulursun. Ama epub formatında olması gerekli(daha gerçekçi) sonra indirip ibooks ile aç dersin ve normal kitap gibi okursun

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yalnız insalara seviyeni yükseltmek için buraya yazı yazma diyen insanın seviyesinden şüpheliyim ben.
bende şüpheliyim kardeşim bunu yazmandaki amaç nedir söyler misin zaten konu geçeli 7 ay olmuş sen neyin muhabbetindesin arkadaş yazı yazmamış sen yazmışsın ne gibi şüphen var anlat bakalım ben üyelik seviyesini artırmak için dedim anladım seni

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bende şüpheliyim kardeşim bunu yazmandaki amaç nedir söyler misin zaten konu geçeli 7 ay olmuş sen neyin muhabbetindesin arkadaş yazı yazmamış sen yazmışsın ne gibi şüphen var anlat bakalım ben üyelik seviyesini artırmak için dedim anladım seni
Ama ben senin üyelik seviyenden değil kişilik seviyenden bahsetmiştim.İnsanların görüşüne önem vermiyorsan online bir foruma yazı yama bence.Eğer yazacaksan her türlü görüşe hazırlıklı ve açık ol.Bende bir şey sorduğumda gelen her türlü cevaba saygı duyuyorum.Bir şey soracağı:iPad mini aldınmı,nasıl güzel mi?Tavsiye ede misin? :turned:

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ama ben senin üyelik seviyenden değil kişilik seviyenden bahsetmiştim.İnsanların görüşüne önem vermiyorsan online bir foruma yazı yama bence.Eğer yazacaksan her türlü görüşe hazırlıklı ve açık ol.Bende bir şey sorduğumda gelen her türlü cevaba saygı duyuyorum.Bir şey soracağı:iPad mini aldınmı,nasıl güzel mi?Tavsiye ede misin? :turned:
aldım tablet güzel ancak şimdiki aklım olsa samsung galaxy note 8.0 alırım kitap uygulaması da indirmedim ve 7 aydır mesaj atılmayan bi konuya anlamsız bir mesaj attığın için teşekkür ederim sana birşey tavsiye etmem bunu da söyliyim

mustafa1342

Asistan
Reaksiyon puanı
2
aldım tablet güzel ancak şimdiki aklım olsa samsung galaxy note 8.0 alırım kitap uygulaması da indirmedim ve 7 aydır mesaj atılmayan bi konuya anlamsız bir mesaj attığın için teşekkür ederim sana birşey tavsiye etmem bunu da söyliyim
Zaten etme akadaşım ama şunu şöyleyebilirim ki sana tavsiye etmem diyosun,şimdiki aklım olsa note 8.0 alırdım diyosun?Neyse bide 7 ay olduğuna falan hiç bakmadım.Ama amacım da kötü değildi yani benim anlatmaya çalıştığım şeyi anlamışındır.Herkese açık bir forumda gelen bütün görüşlere saygı duymalısın bence.Ama neyse ya benim için bişey farketmez.Ama ben yinede iyi karşılıyorum :) bu arada sen bana etmesende benim sana güzel bir tavsiyem olacak:iPad mini 2 çıkınca elindekini sat birisine ikinci el üzerine 100 tl falan daha ekleyip yenisini alabilirsin.Ama daha Türkiye'ye gelmeden sat yoksa kimse almaz:) bende iPad 5 alacağım inşallah :)

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tamam saolasın ama satmayı düşünmüyorum

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yazın ipad mini alıcam ama kitap nasıl okunur bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Kim tabletten kitap okur ki okuyanlar vardır ama bence canlı bir kitabın yerini tutmaz.Gözünü normale göre 2 kat yorar.Sadece kitap okumak için alcaksan kalsın 1 kitap zaten 10 lira falan.Her kitabı zaten elektronik dünyada bulamassın

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
haklısın kardeşim zaten öyle yapıyorum

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
704
Devir internet devri herşeyin bedava olanı var gir googleye oradan yaz indir :)

Yasinpekk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Devir internet devri herşeyin bedava olanı var gir googleye oradan yaz indir :)

O kadar kolay değil sadece bazı kitaplar var.Yani bir film i telefondanda izleyebilirsiniz.Koca ekranlı televizyon danda.Siz telefondan izleyerek zorlaştırıyorsunuz.Gerçek bir kitap severseniz elektronikten zevk almassınız