İpad

Bu konuyu okuyanlar

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Merhabalar ben İpad 7.nesil 32Gb almayı düşünüyorum ama ipad 6.nesil 128Gb ile fiyatları çok yakın 32Gb yetmeyebilir sizce ne yapmalıyım.

Reaksiyon puanı
8
Ben 32 GB’i depolama kapasitesi olarak görmüyorum. Ben de de 1. Nesil iPad Pro var 32 GB.’li model. Aldığım zaman iş görüyordu ama şimdi depo yetmiyor. Bence depolama birimi 128 ve üstü olsun alacağın cihazda.

Bedirhan Duzcan

Asistan
Reaksiyon puanı
7
Ben 32 GB’i depolama kapasitesi olarak görmüyorum. Ben de de 1. Nesil iPad Pro var 32 GB.’li model. Aldığım zaman iş görüyordu ama şimdi depo yetmiyor. Bence depolama birimi 128 ve üstü olsun alacağın cihazda.
Şöyle bir şeyde var ben tableti ders için alıyorum yani oyun sosyal medya uygulamaları yüklemeyeceğim sadece ders notları pdf ler falan olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şeyde var ben tableti ders için alıyorum yani oyun sosyal medya uygulamaları yüklemeyeceğim sadece ders notları pdf ler falan olacak
Ayrıca köye falan gittiğimde içine netflixten dizi indiririm onun içinde 32 GB yeter gibi geldi ve ders dosyalarında buluta kaydedebilirim

Reaksiyon puanı
8
İhtiyaçlarınızı ve kullanım şeklinizi en iyi siz bilirsiniz. Türkiye’de elektronik cihazlar pahalı. Alırken 4-5 yol kullanım süresi belirleyip benim işimi görür mü diye sorun kendinize. Cevabına göre hareket ederdiniz.