Ipad mini 4 mü air 2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Sado39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar tablet almayı düşünüyorum hangisini tercih etmeliyim? Birbirlerine göre üstün yanları nelerdir? Özellikle kullanıcı arkadaşlardan yorum bekliyorum şimdiden teşekkür ederim. Ve kaç gb olanı tercih etmeliyim? Ayrıca tavsiyeniz varsa önermenizi rica ediyorum. İyi forumlar...

ukbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ipad mini 4 :
7.9 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı geniş Multi-Touch ekran

· İnç başına 326 piksel (ppi) yoğunlukta 2048 x 1536 çözünürlük

Air 2 : ·
IPS teknolojisine sahip 9.7 inç (diyagonal) LED arkadan aydınlatmalı geniş Multi-Touch ekran

· 264 ppi, 2048 x 1536 piksel çözünürlük

air 2 : 8 mp isight kamera , 1080p video k. Ve facetime kamera 1.2mp – f2.2 diyafram

Ipad mini 4 : 8 mp isight kamera,1080p video k., ve facetime kamera 1.2mp –f2.2 diyafram

Ipad mini 4 : ·
Yerleşik 19.1 watt-saatlik şarj edilebilir lityum-polimer pil

· Wi‑Fi üzerinden 10 saate kadar internette gezinme, video izleme veya müzik dinlem

· Air 2 :yerleşik 27.3 watt-saatlik şarj edilebilir lityum‑polimer pil

· Wi-Fi üzerinden 10 saate kadar internette gezinme, video izleme veya müzik dinleme

bunlar özellikleri ben olsam air 2 yi alırdım mini hem küçük hemde aynı özellikler varken air almak daha iyi gibi . umarım senin için faydalı olmuştur . :)

Sado39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yardımın için teşekkür ederim hocam. Açıkçası tableti kuzenime alıcam 5s kullanıyor umarım memnun kalır. :) Ben daha çok androidçiyim. :)

Ɲevermore

Müdavim
Reaksiyon puanı
249
Hocam bu kadar kesin bir sonuç hangi özellikten dolayı? Pek ios kullanmadım o yüzden hakim değilim.
Miniye değer verilmiyor dostum iPad serisinin üvey evladı gibi iphonedo videolarına bi bak anlarsın :)

ukbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yardımın için teşekkür ederim hocam. Açıkçası tableti kuzenime alıcam 5s kullanıyor umarım memnun kalır. :) Ben daha çok androidçiyim. :)

rica ederim zaten 5s kullanıyormuş bence beğenir , evimde android tablet var ve ıpad var ,androidde inan word açarken bile sıkıntalara giriyor. :( kuzenine almışken arada sende dene farkı gör derim :p

Sado39

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
rica ederim zaten 5s kullanıyormuş bence beğenir , evimde android tablet var ve ıpad var ,androidde inan word açarken bile sıkıntalara giriyor. kuzenine almışken arada sende dene farkı gör derim

Olur olur bana fırsat kalırsa incelerim. :D

Son düzenleme: