Ipad mi cep telefonu mu

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi günler ben ipadle turkcell maxiplus 5 arasında kaldım yazın turkcell maxiplus 5 alıcam sizce o yeterli mi yoksa ipad almalı mıyım?Yardımcı olursanız sevinirim ipad'ı çok almak istiyorum ancak hem fiyatı hem de telefonun gelmesi beni düşündürüyor.800-900 tl lik bir bütçem var buna uygun apple tablet almak istiyorum ipad 1 hariç şimdiden teşekkür ederim

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
maxiplus 5 iğrenç bir telefon ondan uzak dur
ipad 2 dediğin aralıkta diye biliyorum kendisi en efsane ipad 2 çekirdekli olduğu için millet çok almıştı ama o fiyata çok güzel android tabletlerde var istersen o konudada öneri yapabiliriz

Ümitt

Profesör
Reaksiyon puanı
52
İPad almayı çok istiyorsanız bütcenize uygun İPad mini alabilirsiniz biraz araştırırsanız 900 tl civarında İPad mini bulabilirsinz

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ipad mini 16 gb wi-fi var vatan'da 747 tl ancak %30 indirim var yine aynı paraya iniyo vatan'da hafta sonu hep %25 indirim oluyor ben alırsam yazın alıcam bu arada bende turkcell maxiplus 5 var ancak kamerası berbat fiyatına göre diğer özellikleri normal ben sizce telefon yeterli mi yoksa ipad'de almalı mıyım?

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ipad 2 ile ipad mini aynı işlemciyi kullanıyordu yanılmıyorsam çok fark yoksa ipad2 al bence, bulabiliyorsan da ipad3 al

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben ipad3 ipad mini ipad4 arasında kaldım ipad2 istemiyorum boyutu nedeniyle ipad3 ve ipad4'te aynı boyutta ama özelliklerini göz önünde bulundurarak söyledim cellular'a gerek yok 16 gb wi-fi olsun yeterli ipad'e sizce ihtiyacım varmı onu soruyorum çok saolun

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Ipad mini 900 tl değil 729 Tl :) fazla uçmayın

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ben ipad3 ipad mini ipad4 arasında kaldım ipad2 istemiyorum boyutu nedeniyle ipad3 ve ipad4'te aynı boyutta ama özelliklerini göz önünde bulundurarak söyledim cellular'a gerek yok 16 gb wi-fi olsun yeterli ipad'e sizce ihtiyacım varmı onu soruyorum çok saolun
boyutu nedeniyle ipad2 istemiyorum demişsin ama ipad2, ipad3, ipad4 bunların boyutu aynı???
ipad2de retina ekran yok, ipad mini zaten minik onda da retina yok
ihtiyacın olup olmadığını biz bilemeyiz alacak olan sensin ;)

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ipad2'yi özellikleri nedeniyle istemiyorum yazdım bu arada gerçekten de ipad miniler 900 tl değil birde arkadaşım 729'a nerde gördün merak ettim

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ipad 2 ipad3 den daha hızlı çalışıyor. çünkü ipad 3 deki retina ekran işlemciyi zorluyor. zaten apple da bunu farketmiş olmalıki ipad 3 ün üretimini durdurup yerine alel acele ipad 4 ü çıkardı. ipad 2 hala üretiliyorken ipad 3 üretimden ve satıştan kaldırıldı. @hamza5806 androidli tabletlerde var demiş ama, henüz ipad 1 kadar bile kullanışlı android tablet yok. (bende bir hata yapıp android tablet aldım bin pişman oldum)

Milton Sirotta

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bütçene göre en doğru seçim iPad Mini 16GB Wi-Fi olacaktır.

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ipad 2 ipad3 den daha hızlı çalışıyor. çünkü ipad 3 deki retina ekran işlemciyi zorluyor. zaten apple da bunu farketmiş olmalıki ipad 3 ün üretimini durdurup yerine alel acele ipad 4 ü çıkardı. ipad 2 hala üretiliyorken ipad 3 üretimden ve satıştan kaldırıldı. @hamza5806 androidli tabletlerde var demiş ama, henüz ipad 1 kadar bile kullanışlı android tablet yok. (bende bir hata yapıp android tablet aldım bin pişman oldum)
katılıyorum ha android telefon ha android tablet farketmez bence doğru ancak güzel android tabletlerde var

- - - Mesaj Güncellendi - - -

hepinizin tavsiyeleri için teşekkür ederim ipad mini alıcam fiyatı nedeniyle ama tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim

AHMT06

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kullanım amacına göre değişir

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kamerası falan o kadar önemli değil taşıması kolay olsun internetten filmleri,dizileri yüksek çözünürlükte izleyim uygulamalarla pek haşır neşir olmam 16 gb yeter

birde ipad'den kitap nasıl okunur anlatır mısınız?

addariyos

Asistan
Reaksiyon puanı
0
iyi günler ben ipadle turkcell maxiplus 5 arasında kaldım yazın turkcell maxiplus 5 alıcam sizce o yeterli mi yoksa ipad almalı mıyım?Yardımcı olursanız sevinirim ipad'ı çok almak istiyorum ancak hem fiyatı hem de telefonun gelmesi beni düşündürüyor.800-900 tl lik bir bütçem var buna uygun apple tablet almak istiyorum ipad 1 hariç şimdiden teşekkür ederim
kardeşim kusra bakma ama sen önce ne alacağına karar ver. Sonra markaı düşün Cep telefonu ve Tablet farklı kategoriler...

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
telefon var acaba ipad'e gerek var mı diyorum onu yanlış yazdım düzelticem android tablet istemiyorum telefon zaten android

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
ipad mini işini görecektir.

promidal

Profesör
Reaksiyon puanı
11
-

hepinizin tavsiyeleri için teşekkür ederim ipad mini alıcam fiyatı nedeniyle ama tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim
ipad mini çok güzel bir seçim olur ekranı retina değil ama piksel yoğunluğu ipad 2 den daha yüksek, bence retinanın eksikliğini sana hissettirmeyecektir. küçük tablet sınıfında fiyat performans açısından en iyi seçim.

birde ipad'den kitap nasıl okunur anlatır mısınız?
ibooks yada stanza gibi appstore da birçok başarılı kitap okuma uygulaması var. epub yada pdf formatındaki kitapları bu uygulamalar ile rahatlıkla okursun.

yigit35

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çok saol cevabın için çok işime yarayacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ipad mini ile general mobile discovery arasında kaldım hangisini alayım yarın alacağım acill