İpad 9. Nesil notlar çok yer kaplıyor!

Bu konuyu okuyanlar

ysuuf60

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPad 9. nesil tablet aldım üniversite için. Tabletten not alıyorum ve şu ana kadar 67 not oldu. Bütün notlarin verilerini topladım tek tek ona rağmen 3.5 GB çıkıyor, fakat uygulama verisine bakınca 40 GB oldugunu gördüm ve ufak çaplı kalp krizi yaşadım. Bunun bir çözümü var mı? Neden bu kadar yer kaplıyor notlar çok fazla yardımınıza ihtiyacım var. Bu arada not alma olarak bir uygulama satın almadım tabletin kendi uygulamasını kullanıyorum.

Omereyiol

Asistan
Reaksiyon puanı
71
iPad 9. nesil tablet aldım üniversite için. Tabletten not alıyorum ve şu ana kadar 67 not oldu. Bütün notlarin verilerini topladım tek tek ona rağmen 3.5 GB çıkıyor, fakat uygulama verisine bakınca 40 GB oldugunu gördüm ve ufak çaplı kalp krizi yaşadım. Bunun bir çözümü var mı? Neden bu kadar yer kaplıyor notlar çok fazla yardımınıza ihtiyacım var. Bu arada not alma olarak bir uygulama satın almadım tabletin kendi uygulamasını kullanıyorum.
Cidden çok ilginç,bende ipad 8. Nesil kullanıyorum üniversite için. Ben ücretli bir uygulama olan prodrafts ı kullanıyorum (250tl sanırım bence goodnotes dan bile daha iyi tavsiyemdir) benim 30 sayfa civarı notum var ve uygulamanın belgelerinin 200mb yer kapladığı gözüküyor,cihazın kendi not uygulamasında da 3sf notum var 11 mb olarak gözüküyor. Notunuzda görsel fazlaysa yer kaplayabilir ama 40gb kaplayacagını düşünmüyorum.