iPad 7 nesil tablet alınır mı.?

Bu konuyu okuyanlar

Taner06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamın aleyküm arkadaşlar ben pubg Mobil oynuyorum şuan elimdeki cihaz Xiaomi blackshark 64 GB olanı var .7nesil iPad düşünüyorum oyun için fark var mıdır varsa ne gibi farkları vardır almalimiyim bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden kimse cevaplamyor ?

Son düzenleme:

Gamerüs

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Bence alınır hem ucuz hemde performanslı 3 gb ram i var ve A10 fusion işlemcisi vardı ekranı da gayet iyi tablet olmasıyla daha iyi bir oyun performansı sağlayacaktır.sadece 2 sene öncenin tasarımını koymuşlar yine (çerçeveli tasarım)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemde İOS olduğu için fazla güncelleme olur. iPhone 7 plus hangi sürümü alırsa bu tablet te o sürümü alacaktır.

tarzzamani

Asistan
Reaksiyon puanı
35
alınır hocam ama temizini bulmanız lazım. Biraz zor gibi

Taner06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler Air modeli pahalı biraz daha değer mi farka . ?

Gamerüs

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Teşekkürler Air modeli pahalı biraz daha değer mi farka . ?
Bayağı değer 1000 TL daha fazla verirseniz ekran biraz daha büyük olacak ve de işlemci A10 Fusion'dan A12 Bionic'e çıkmış oluyor. Bu da hem güncelleme hem de performans açısından daha iyi olacaktır.

Taner06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Son olarak mesela Air in pil gücü 7800 lerde biseydi 7/nesil iPad ise 8300 gibi biseylerdrdi sanirsam şarj süreleri hangisi uzun gider airin pil kapasitesi düşük geldi ona göre

Gamerüs

Asistan
Reaksiyon puanı
35
Son olarak mesela Air in pil gücü 7800 lerde biseydi 7/nesil iPad ise 8300 gibi biseylerdrdi sanirsam şarj süreleri hangisi uzun gider airin pil kapasitesi düşük geldi ona göre
İOS tasaaruflu bir işletim sistemi sizi çok üzmez diye düşünüyorum ama forumdaki diğer üyelerinde görüşünü alın.