iOS mu, Android mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Celal çakır

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Arkadaşlar sizce iphone 11 mi alsam yoksa s20 serisinimi tercih etsem şimdiden teşekkürler.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Az önce de böyle bir başlık yok muydu yaf? Neyse oraya da yazmıştım buraya da yazayım. Bence S20.
İkisi de güzel cihaz ama ben android tarafındayım.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İphone 11 öneririm.

Ekran dışında çok daha güçlü bir cihaz ve daha uzun kullanım ile daha zararsız satma artısına sahip.

Celal çakır

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Genel için oyun,netflix,sosyal medya takılmak için fakat kamera önem veriyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Az önce de böyle bir başlık yok muydu yaf? Neyse oraya da yazmıştım buraya da yazayım. Bence S20.
İkisi de güzel cihaz ama ben android tarafındayım.
Galiba tek sen android tarafındasın

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar sizce iphone 11 mi alsam yoksa s20 serisinimi tercih etsem şimdiden teşekkürler.
iPhone 11 in artıları
+Çok daha iyi bir performansa sahip olması
+Pil ömrü
+5 yıl güncelleme desteği
+Daha iyi bir kamera ve video performansı

Galaxy S20 nin artıları
+Daha iyi bir Ekran kalitesi ve 120hz ekrana sahip olması
+Daha yüksek ekran kasa oranı
+Daha güzel tasarıma sahip olması

iPhone 11 öneririm.

İphone 11 öneririm.

Ekran dışında çok daha güçlü bir cihaz ve daha uzun kullanım ile daha zararsız satma artısına sahip.
Aynen

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
iPhone 11 in artıları
+Daha iyi bir performansa sahip olması
+Pil ömrü
+5 yıl güncelleme desteği
+Daha iyi bir kamera ve video performansı

Galaxy S20 nin artıları
+Daha iyi bir Ekran kalitesi ve 120hz ekrana sahip olması
+Daha yüksek ekran kasa oranı
+Daha güzel tasarıma sahip olması

İkisi arasından iPhone 11 öneririm.
5 yıl güncelleme desteği ????? herşeyi yap bunu yapma.?????Bunu bir çok kişiye söyledim sana da söylüyorum.Apple ın 5 yıl güncelleme vermesi bir avantaj değil.Apple ın güncellemeleri verme amacı uygulamalardır.Appstore da bazı uygulamaların versiyonu kısadır.(Instagram, Twitter, Facebook, YouTube) Apple güncelleme vermediği takdirde bu uygulamalar iki yıldan sonra çalışmaz.Androidde böyle bir şey yok.S10 kullanıyorsun varsayalım android 9 dasın.Kutudan çıkan sürümle kullanıyorsun.Uygulamalar 5 ile 6 yıl sistem güncellemesine gerek duymadan çalışabiliyor.whatsapp android 15 veya 16 da çalışmayacak.İos güncellemelerinde bataryalar pert oluyor.İphone 8 plus ios 11 ile wifide 10 saat ekran süresi verirken ios 13 le 7,5 saat ekran süresi veriyor.İos 15 de 8 plusın batarya performansı 4 saate inecek.Performans tarafında haklısın 11 deki işlemci çok güçlü,video da haklısın Apple ın video tarafındaki performansı Samsungdan daha iyi,bataryada haklısın 11 deki işlemci daha verimli, işlemci dışında ios yazılımı ekran kapandığında fazla pil tüketmiyor ama güncelleme konusunda sana katılmıyorum.

Son düzenleme:

Candiyebiri

Asistan
Reaksiyon puanı
35
kimseyi dinleme herkes kendi beğendiğini önerir ama telefonu sen kullanıcaksın ilk önce özelliklerine bak internet sitelerinden sonra youtube da taraf tutmayan incelemeleri izle mesela iphonedo sonra eksi artı yönlerine bak kendi istediğine göre karar ver kimseyi dinleme yoksa pişman olursun

5 yıl güncelleme desteği ????? herşeyi yap bunu yapma.?????Bunu bir çok kişiye söyledim sana da söylüyorum.Apple ın 5 yıl güncelleme vermesi bir avantaj değil.Apple ın güncellemeleri verme amacı uygulamalardır.Appstore da bazı uygulamaların versiyonu kısadır.(Instagram, Twitter, Facebook, YouTube) Apple güncelleme vermediği takdirde bu uygulamalar iki yıldan sonra çalışmaz.Androidde böyle bir şey yok.S10 kullanıyorsun varsayalım android 9 dasın.Kutudan çıkan sürümle kullanıyorsun.Uygulamalar 5 ile 6 yıl sistem güncellemesine gerek duymadan çalışabiliyor.whatsapp android 15 veya 16 da çalışmayacak.İos güncellemelerinde bataryalar pert oluyor.İphone 8 plus ios 11 ile wifide 10 saat ekran süresi verirken ios 13 le 7,5 saat ekran süresi veriyor.İos 15 de 8 plusın batarya performansı 4 saate inecek.Performans tarafında haklısın 11 deki işlemci çok güçlü,video da haklısın Apple ın video tarafındaki performansı Samsungdan daha iyi,bataryada haklısın 11 deki işlemci daha verimli, işlemci dışında ios yazılımı ekran kapandığında fazla pil tüketmiyor ama güncelleme konusunda sana katılmıyorum.
ama bunun sayesinde instagram gibi uygulamaları stabil kullanibiliyorsun andoridde cok güzel foto çekebilen bi telefonun olsada story atınca çöp oluyor

Celal çakır

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Beyler baya bi düşündüm gerek batarya kalitesi gerek kamera performansı olsun ben andorid kullandım ios ta kullandım fakat telefonu android tableti apple kullandım arkadaşlar açık konuşmak gerekirse batarya kalitesi çöp samsung un ben bu soruyu acaba yeni çıkan modellerde bataryayı iyileştirmişlerdir diye sordun son kararım iphone 11 kim ne düşünür bilmem telefon alacak arkadaşlara iphonedo öneririm tarafsız bir yer herkese hayırlı Razamazanlar.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
S20 ailesi, neden derseniz tasarım kötü, ekran kalitesi kötü, ayrıca çok kaba bir ekran tasarımı var.

Celal çakır

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Bencede öyle s10 serisindeki arka kamera tasarımı çok hoşuma gitti keşke s20 de olsaydı.