ios güncelleme hata 14 hafıza

Bu konuyu okuyanlar

dessweckten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba iphone 7 plus telefonu bir süredir güncellemediğim için birden dondu ve kapandı açmaya çalıştığımda açılmıyor sanırım güncelleme yapmadığım için bu sorunla karşılaştım. Bilgisayara bağlayıp itunesten güncelleme yapmaya çalıştığımda hata 14 ile karşılaştım içeriğini araştırdığımda usb bağlantı sorunları ve depolama ile ilgili konular çıkıyor. Evet telefonda hafıza yeterli değildi napmam gerekiyor bilgisi olan var mı? Hafızası yetersiz olan iphone restore işlemi sadece sıfırlanarak mı oluyor güncelleme hiç bir şekilde yapılamaz mı? Teşekkürler, iyi forumlar

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
telefon çalışmıyor hafıza dolu telefon sıfırlanması lazım

MutluEmekli81

Asistan
Reaksiyon puanı
144
buda mümkün ama telefon yine sıfırlancak ayrıca bunu yapman için işini çok iyi ve donanımıı iyi olan bir telefoncu yapabilir

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,748
hafıza dolu olduğu için aslında güncelleme yapamıyorum donanımsal hafıza arttırma gibi bi yöntem varmı?
iPhone'ların NAND depolamasını değiştirmek çok meşakkatli bir işlemdir, yalnızca uzmanlara yaptırmanızı öneririm. Donanımsal olarak tek bu şekilde hafızanız arttırılabilir.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,597
hafıza dolu olduğu için aslında güncelleme yapamıyorum donanımsal hafıza arttırma gibi bi yöntem varmı?
bazı yerler var yapabiliyor ama fiyatları biraz fazla sanırım değer mi emnin değilim.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Resim ve videolarını ilk önce bilgisayarına yedekle.
iTunes ile yedek al ve sıfırlayarak telefonu güncelleştir.
Sonra yedeğini yükle.

Bu kadar basit işte.

dessweckten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sonra yedeğini yükle.

Bu kadar basit işte.
Tam anlayamamışsınız sanırım kurtarma modunda telefon. Home tuşu kilitli.
Restore modunda açılmayan bir telefona yedekleme yapılabiliyorsa bilmiyorum öyle birşey mümkünse bilgilendirirsenz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özetle, telefon elma logosunda kalıyor ve açılmıyor. Kurtarma modunda. Itunesten güncelleme ile çözülebilecek birşey gibi. Fakat depolama yetersiz olduğundan hata 14. ile karşılaşıyorum ve güncelleyemiyorum. Yok mu bir çözümü. Sıfırlamayı bende biliyorum veri kaybetmeden güncellemenin bir yolu?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Tam anlayamamışsınız sanırım kurtarma modunda telefon. Home tuşu kilitli.
Restore modunda açılmayan bir telefona yedekleme yapılabiliyorsa bilmiyorum öyle birşey mümkünse bilgilendirirsenz sevinirim.

Özetle, telefon elma logosunda kalıyor ve açılmıyor. Kurtarma modunda. Itunesten güncelleme ile çözülebilecek birşey gibi. Fakat depolama yetersiz olduğundan hata 14. ile karşılaşıyorum ve güncelleyemiyorum. Yok mu bir çözümü. Sıfırlamayı bende biliyorum veri kaybetmeden güncellemenin bir yolu?
Kurtarma modu açık değilken yedekleme yapılır ama sıfırlama yapmak için kurtarma moduna geçmek gerek.

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Öncelikle iTunes ile yedek alıp ardından iTunes ile sıfırlayın ardından iTunes ile güncelleyin.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
Sonra yedeğini yükle.

Bu kadar basit işte.
Kurtarma modunda nasıl yedek alsın bu kadar basit bir şeyi düşünmediniz mi?

dessweckten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kurtarma modunda telefon arkadaşlar hala yedekleme yap diyenler var.. home tuşu kendini kilitlemiş basmıyor. kurtarma modundan cıkmak icin bazı programlar var güvenilir mi bilgisi olan varmı? ya da programsız home tusu olmadan restore modedan nasıl cıkıs yapılır?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Kurtarma modunda nasıl yedek alsın bu kadar basit bir şeyi düşünmediniz mi?
Kurtarma moduna geçemiyormuş zaten. Ayrıca çatma odaklı yazma. Benim seninle bir derdim yok.

kurtarma modunda telefon arkadaşlar hala yedekleme yap diyenler var.. home tuşu kendini kilitlemiş basmıyor. kurtarma modundan cıkmak icin bazı programlar var güvenilir mi bilgisi olan varmı? ya da programsız home tusu olmadan restore modedan nasıl cıkıs yapılır?
Bir tamirciye götür kanka o zaman.

dessweckten

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple logosunda kalıyormuş orada nasıl yedek alınıyor anlatırsan sevinirim başıma gelirse bilgilenmek için.
O ekranda yedekleme yapmak mümkün değil tecrübe ile sabit. Tavsiyem iphone kullanıcısı iseniz icloud yedeklemelerinizi hep yapın ve telefonu son sürümde kullanmaya çalışın. Yaşadığım sorunun sıfırlamadan başka bir çözümüne ulaşamadım.

Sıradan Kullanıcı

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
8,024
O ekranda yedekleme yapmak mümkün değil tecrübe ile sabit. Tavsiyem iphone kullanıcısı iseniz icloud yedeklemelerinizi hep yapın ve telefonu son sürümde kullanmaya çalışın. Yaşadığım sorunun sıfırlamadan başka bir çözümüne ulaşamadım.
Biliyorum bende fakat arkadaş bu kadar basit gibisinden bilmiş lafla konuşup hatalı bilgi vermiş ona istinaden demiştim.

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Apple logosunda kalıyormuş orada nasıl yedek alınıyor anlatırsan sevinirim başıma gelirse bilgilenmek için.
O sorunu çözdük biz. Ben gece gece okurken yanlış anladığım için, biraz farklı okudum.
Tabi aklıma gelmedi sana bunu anlatmak.

Sen çatma odaklı, beş para etmez şekilde yazılar yazma yeter.
Benim bir derdim yok seninle.

Hem ayrıca seni değil, Apple'ı eleştiririm ben. Üzerine alınma.
Böyle yazarak, bunu kendine görev edinme yani güzel dostum.

dmltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
O sorunu çözdük biz. Ben gece gece okurken yanlış anladığım için, biraz farklı okudum.
Tabi aklıma gelmedi sana bunu anlatmak.

Sen çatma odaklı, beş para etmez şekilde yazılar yazma yeter.
Benim bir derdim yok seninle.

Hem ayrıca seni değil, Apple'ı eleştiririm ben. Üzerine alınma.
Böyle yazarak, bunu kendine görev edinme yani güzel dostum.
Merhaba aynı sorunu ıphone x telefonumda yaşıyorum. Hafızası dolu olduğu için pc üzerinden güncelleme yapamıyorum 4013 hatası veriyor. İçindekileri de yedeklemediğim için büyük sıkıntıdayım. İçindekilerin silinmeden telefonu açma olur mu? Servisler içindekiler silinmeden açabiliyorlar mı? Siz nasıl çözdünüz sorununuzu?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Merhaba aynı sorunu ıphone x telefonumda yaşıyorum. Hafızası dolu olduğu için pc üzerinden güncelleme yapamıyorum 4013 hatası veriyor. İçindekileri de yedeklemediğim için büyük sıkıntıdayım. İçindekilerin silinmeden telefonu açma olur mu? Servisler içindekiler silinmeden açabiliyorlar mı? Siz nasıl çözdünüz sorununuzu?
Kurtarma moduna alabiliyorsan, iTunes ile yedek alıp, sifirlayabiliyorsun galiba.

dmltt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kurtarma modunda ama yedeklemeyi yapamıyorum. servis yapabilirse çok iyi olur

Kurtarma moduna alabiliyorsan, iTunes ile yedek alıp, sifirlayabiliyorsun galiba.
Kurtarma modunda telefon ama itunes ta olmjuyor.