iOS E-posta uygulaması - geciken gelen e-postalar

Bu konuyu okuyanlar

farukhcasy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hey millet, Gmail'imi iOS E-posta uygulamasına bağladım ve telefonu aldığımdan beri, gelen e-postalar her zaman gecikmelerle (hiçbir bildirimden bahsetmiyorum) alınır. Şu anda bu E-posta uygulamasını değiştirmek istemiyorum, bunun yerine Gmail gelen kutumda bir e-posta aldığımda olduğu gibi düzgün çalışmasını istiyorum, bildirimi hemen ateşleyin ve E-postadaki lanet şeyi gösterin gelen kutusu. Arka planda bir senkronizasyonu da tetikleyen E-postaları kontrol etmek için her seferinde E-posta uygulamasını açmak istemiyorum, tamamen mantıksız ve e-postaların amacını bozuyor ... Gmail'in stok iOS E-posta uygulamasında düzgün çalışmasını sağlayan var mı?

farukhcasy2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hey millet, Gmail'imi iOS E-posta uygulamasına bağladım ve telefonu aldığımdan beri, gelen e-postalar her zaman gecikmelerle (hiçbir bildirimden bahsetmiyorum) alınır. Şu anda bu E-posta uygulamasını değiştirmek istemiyorum, bunun yerine Gmtweakbox appvalley https://vlc.onl/ail gelen kutumda bir e-posta aldığımda olduğu gibi düzgün çalışmasını istiyorum, bildirimi hemen ateşleyin ve E-postadaki lanet şeyi gösterin gelen kutusu. Arka planda bir senkronizasyonu da tetikleyen E-postaları kontrol etmek için her seferinde E-posta uygulamasını açmak istemiyorum, tamamen mantıksız ve e-postaların amacını bozuyor ... Gmail'in stok iOS E-posta uygulamasında düzgün çalışmasını sağlayan var mı?

er seferinde E-posta uygulamasını açmak istemiyorum, tamamen mantıksız ve e-postaların amacını bozuyor ... Gmail'in stok iOS E-posta uygulamasında düzgün çalışmasını sağlayan var mı?