İOS dan Android e

İOS dan Androide geçmeli miyim?

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
İOS dan android telefona geçeceğim. Sizce zorlanacağım durumlar olur mu? Olursa bunlar nelerdir? Geçen varsa deneyimlerini aktarabilirse sevinirim.. Ne kadar sürede alıştığı gibi :)

Aykovsky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
72
Ben geçiş yapalı yaklaşık 3 yıl oldu.
Kullandığım model Huawei P10
Kullanıcı arayüzü konusunda sorun yaşamadım, içerikler de sadece bazı uygulama logoları farklı geldi. Onlara göz aşinalığı açısından süreç biraz uzundu.
En büyük sıkıntı Klavye (Swift KEY) olduğu için saçmalayarak yazıyordum. Sonra Gboard'u keşfettim ki bu bir kaç haftamı aldı. Sonrasında herşey güzel oldu. Emin ol daha rahat olacak.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Zorlanacağın tek şey geri tuşu olur ve ona da en fazla 1 hafta ver, sorun olmayacaktır kısaca çünkü en nihayetinde çalışan uygulamalar aynı.

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Ben geçiş yapalı yaklaşık 3 yıl oldu.
Kullandığım model Huawei P10
Kullanıcı arayüzü konusunda sorun yaşamadım, içerikler de sadece bazı uygulama logoları farklı geldi. Onlara göz aşinalığı açısından süreç biraz uzundu.
En büyük sıkıntı Klavye (Swift KEY) olduğu için saçmalayarak yazıyordum. Sonra Gboard'u keşfettim ki bu bir kaç haftamı aldı. Sonrasında herşey güzel oldu. Emin ol daha rahat olacak.
Gboard dediğin ek bir klavye aplikasyonu mu?

fzlcnysr

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Zorlanacağın tek şey geri tuşu olur ve ona da en fazla 1 hafta ver, sorun olmayacaktır kısaca çünkü en nihayetinde çalışan uygulamalar aynı.
Uygulamaların simgeleri sanki çok basit gibi görünüyor. Ailede A70 kullanan var mesela uygulama sembolleri çocuk menüsü gibi :)

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Geçilir Apple =kazık