Haber Ios Cihazlar Üzerinden Twitter Kullananlara Müjde

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
iOS cihazlara özel, Twitter özelliği bugün itibariyle tüm iOS kullanıcılarına sunuldu. Peki, nedir bu yeni özellik?

Twitterı kim buldu - İlk Kim Buldu - ilk kim icat etti

Geçtiğimiz 2020 sonu itibariyle Twitter tarafından duyurulan özellik, bugün tüm kullanıcılara sunuldu. Yeni gelen özellik ile birlikte, tüm iOS kullanıcıları Twitter'daki bir Tweet'i, Instagram hikayesinde paylaşabiliyor. Peki paylaşmak istediğimiz Tweet'i nasıl Instagram hikayesinde paylaşabiliriz?

Tweet'i, Instagram hikayemizde nasıl paylaşabiliriz?

A phone that shows a Home Timeline on Twitter.

Sarı ile işaretlenen paylaşma işaretine tıklıyoruz. Karşımıza, aşağıdaki gibi bir yer çıkıyor.

A phone that shows the Share Tweet prompt on Twitter and the option to share to Instagram Stories.

Sol altta "Instagram stories" (Türkçeleştirilmiş hali ile "Instagram hikayeleri") kısmına basarak, Tweet'i Instagram hikayeniz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak:

Peki, bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen moderatör:

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Yani güzel özellik. Sanki çok farklı bir şey diye sanmıştım fakat buna da şükür. ( İOS kullanmıyorum. )

Konuda güzel olmuş sade ve anlaşılır.

Bu arada şu mesajdan sonrası siyah olmuş onu düzeltirsen iyi olur.
"Sarı ile işaretlenen paylaşma işaretine tıklıyoruz. Karşımıza, aşağıdaki gibi bir yer çıkıyor."

ember_moon7

Profesör
Reaksiyon puanı
2,174
Yani güzel özellik. Sanki çok farklı bir şey diye sanmıştım fakat buna da şükür. ( İOS kullanmıyorum. )

Konuda güzel olmuş sade ve anlaşılır.

Bu arada şu mesajdan sonrası siyah olmuş onu düzeltirsen iyi olur.
"Sarı ile işaretlenen paylaşma işaretine tıklıyoruz. Karşımıza, aşağıdaki gibi bir yer çıkıyor."
Değerli yorumunuz için teşekkürler, yanlışlıkla kalın harfle yazdığım yeri de, düzelttim :)

durmayann

Profesör
Reaksiyon puanı
3,203
Değerli yorumunuz için teşekkürler, yanlışlıkla kalın harfle yazdığım yeri de, düzelttim :)
Böyle devam edersen güzel bir rehber arşivin olur. Şimdi aklıma geldi de umarım bu yaptığım yazılar ileride işime yarar. ( örnek vermek amacı ile falan. ) :D

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,975
iOS cihazlara özel, Twitter özelliği bugün itibariyle tüm iOS kullanıcılarına sunuldu. Peki, nedir bu yeni özellik?

Twitterı kim buldu - İlk Kim Buldu - ilk kim icat etti

Geçtiğimiz 2020 sonu itibariyle Twitter tarafından duyurulan özellik, bugün tüm kullanıcılara sunuldu. Yeni gelen özellik ile birlikte, tüm iOS kullanıcıları Twitter'daki bir Tweet'i, Instagram hikayesinde paylaşabiliyor. Peki paylaşmak istediğimiz Tweet'i nasıl Instagram hikayesinde paylaşabiliriz?

Tweet'i, Instagram hikayemizde nasıl paylaşabiliriz?

A phone that shows a Home Timeline on Twitter.

Sarı ile işaretlenen paylaşma işaretine tıklıyoruz. Karşımıza, aşağıdaki gibi bir yer çıkıyor.

A phone that shows the Share Tweet prompt on Twitter and the option to share to Instagram Stories.

Sol altta "Instagram stories" (Türkçeleştirilmiş hali ile "Instagram hikayeleri") kısmına basarak, Tweet'i Instagram hikayeniz üzerinden paylaşabilirsiniz.

Kaynak:

Peki, bu yeni özellik hakkında ne düşünüyorsunuz?
Sosyal medya kullanmıyorum beni pek ilgilendirmiyor.

Haberde sade\anlaşılır olmuş.

Son mesajlar