İOS Cihazımı nasıl Microphone olarak kullanırım?

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Bilgisayar: WO Mic - FREE microphone
Telefon: ‎WO Mic

Ben Android'de kullanıyorum uygulama gayet başarılı. Bİlgisayarınıza programı ve driverını indirmeniz gerekiyor. Driverı unutmayın yoksa uygulamalar sesi almıyor.

Reaksiyon puanı
769

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Anladığım kadarıyla WO Mic iki farklı yolla açlışmakta; kablolu ve kablosuz. Kablonuz var ise hiç bağlantı işiyle uğraşmayın. Kablosuz da gecikme yaşanabilir. Bağlantı sorunları olabilir.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Anladığım kadarıyla WO Mic iki farklı yolla açlışmakta; kablolu ve kablosuz. Kablonuz var ise hiç bağlantı işiyle uğraşmayın. Kablosuz da gecikme yaşanabilir. Bağlantı sorunları olabilir.
USB çok sıkıntılı, Android'de debugging ile kullanılmasına rağmen çalışmıyor.

Wifi'da gecikme 1 saniye civarında oyun oynayacaksanız etki etmez, kayıt yapacaksanız mikrofon almanız daha sağlıklı olacaktır.

Connecting'de kalıyorsa sebebini bilmiyorum. İnternetten araştırıp iletirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne yazık ki çözüm bulamadım.

CmdR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Wifi de gecikme diyenlerin neti yavaştır ben hep wifi de kullanıyorum %100verim 0gecikme womic
Cidden sağlam program

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Wifi de gecikme diyenlerin neti yavaştır ben hep wifi de kullanıyorum %100verim 0gecikme womic
Cidden sağlam program
WiFi içi veri aktarımı İnternet hızına değil modem kalitesine göre değişiyor. (Aynı zamanda telefonunuzun modem bağlantı kalitesini ne kadar ayarladığına göre. Mesela benim modemim 600Mbit ama 72Mbit ile bağlantı hızı, 35Mbit İnternet hızı alıyorum.