iOS 9 için Jailbreak Çıktı!

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
İpad Air'e yapsam mı yapan var mı oturmuş mu jail?

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
2-3 gündür 9.0.2 jbli kullanıyorum ve sanki pil süresi daha iyi gibi geldi jbli olunca. Fakat bunda jb yapmadan önce teli sıfırlayıp uygulamaları yeniden yüklemem (yedekten değil) de etkili olmuş olabilir.
(6+)

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
İpad minide en son çıkan sürüm yüklü olması lazım performans sorunları var. Yani arayüzde eski hız yok ios 8'in hızı yok yani. Algılaması gecikiyor. Oyundasın diyelim home tuşuna çift tıklayınca eskiden direk pat diye multi.t ekranına geçerdi fakat şimdi biraz bekletiyor öyle geçiyor. Onun haricinde oyunlarda vs oyun performans düşüşü yok elbette ama ağırlaştırdı diyelim kısaca.

İpad mini (retina olan değil) dandik benim mini o yüzden öyle oldu. Ablamın ip 6'da da son sürüm var bir sorun gözükmüyor. Kendi cihazıma yapmadım daha.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
İpad minide en son çıkan sürüm yüklü olması lazım performans sorunları var. Yani arayüzde eski hız yok ios 8'in hızı yok yani. Algılaması gecikiyor. Oyundasın diyelim home tuşuna çift tıklayınca eskiden direk pat diye multi.t ekranına geçerdi fakat şimdi biraz bekletiyor öyle geçiyor. Onun haricinde oyunlarda vs oyun performans düşüşü yok elbette ama ağırlaştırdı diyelim kısaca.

İpad mini (retina olan değil) dandik benim mini o yüzden öyle oldu. Ablamın ip 6'da da son sürüm var bir sorun gözükmüyor. Kendi cihazıma yapmadım daha.

Hocam iOS 9.1 ile daha iyi olacaktır.

Vikings

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Ios 9 ile uyumlu tweaklerin listesine buradan erişebilirsiniz anlık güncelleniyorlar:

https://docs.google.com/spreadsheet...PCCj9gl9VrZ0TwQqPvw/pubhtml?gid=0&single=true

9.0.2'ye geçtim Jb yaptım. Jb biraz işkence oldu android kadar olmasada yine uğraştırdı. Aşırı hata verdi denemediğim yöntem kalmadı sonra oldu. Baya denemeniz lazım zaten talimatlar basit ucak modunu aç kapat diyor bir kaç kere hata almamak önemli.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
hayırlı olsun [MENTION=380082]Vikings[/MENTION] , bu arada 9.0.2de batarya bana da daha iyi gibime geldi.

PrestigeMan

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Baya bi uğraştırıyor. En sonunda uğraşamam dedm. Recovery yaptım. Biraz daha vakit lazım.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
İlk zamanlar batarya süresi ve performansı iyiydi ama son 1-2 gündür şarjı daha az gitmeye , ısınmaya başladı ve stabiletisini biraz kaybetti ekstra olarak App Store bozuldu uygulama indirttirmiyor. Bu nedenlerden dolayı jb den vazgeçiyorum.

D

dmpolat58

SDN Okuru
jailbreak 9.1 ne zaman çıkar bilginiz var mı ben de bekliyorum :rolleyes: