iOS 8'in Batarya Performansı

  • Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi
S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 8'in Batarya Performansı

17 Eylül akşamı ülkemiz için kullanıma sunulan Apple'ın yeni işletim sistemi iOS 8, iOS 7'ye kıyasla nasıl bir batarya performansı sunuyor hep beraber bir göz atalım.
 

ahmetfx

Doçent
Ya sanki bana iPhone 5'imde iOS 8'in batarya performansı daha iyi gibi geldi. Ama bu şundan dolayı da olabilir, ben yaklaşık Hazirandan beri beta kullanıyorum. Betalarda kötü olup finalde iyileştirilmiş de olabilir.
 

ebuyusuf

Asistan
ios 8 ile alakalı değil belki ama benim şöyle bir sorunum var.4s'imi kendi şarj makinası ile şarj edince şarj az gidiyor.Nerden biliyorum bi akrabada iphone4 var telefonunu benim şarj makinesi ile tam şarj etti sonra 2-3 dakikalık bi telefon görüşmesi yaptı şarj 96'ya düştü.sonra bana dedi senin şarj sorunlu benim telefonda tam şarjdan sonra 96 ya düşmesi için yarım saat telefonla konuşmam lazım yada internette yarım saat dolaşmam lazım..???
Sizde durum nasıl bilmiyorum ama benim telefonla yarım saat internette dolaşsan yüzde 85'lere düşer..
 

ebuyusuf

Asistan
Mesela yukarıdaki mesajı yazdığımda yeni şarjdan çıkarmıştım telefonu saat 22:15 ti, yarım saat telefon görüşmesi 15-20 dakika internet ,3-5 dakika whatsapp...
saat şu anda 01:00 şarj %65..??
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
iphone un şarjı eskiye göre daha az gidiyor yani çok çabuk tükeniyor özellikle iphone 5 şarj dayanmıyor çözüm ulunması lazım
 
Üst