iOS 8 Hayal Kırıklığı Olacak, Çünkü...

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
16,118
ios8 hayal kırıklığı olmiyacak daha büyük başarıların başlangıcı olacak yıllar sonrasında bile iyi sözlerle anılacak.

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Sadece ''Haritalar'' yüzünden en stabil işletim sistemini başarısız olarak nitelendirmek :lol:

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Ve şimdi APPLE Fanları sussun ve Google'nin ne kadar üstün olduğunu görsün bir haritalar için değil yapılan bütün yeniliklerle iOS'u Android'e dönderme çabaları :dirol:

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Google'nin başarılı olduğu bir konuda haritalar :) ben bile şuanda apple harita değil de amerika hesabı apple bilgilerim ile google mapsi indirdim ve herşeyi onla hallediyorum , gerçekten apple bu haritalar konusunda çok yetersiz kaldı objektif bakmak gerekirse

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
iphonumu bul uygulamasi icin almistim zaten iphonu .apple haritalara gectiginden beri dogru duzgun yer tespiti yapamadim.google haritalar ile nokta atisi yapiyordum calisanlara

LittleMonster

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Google haritalar vs hikaye
En iyi Nokianın ''HERE'' uygulaması bu konuda boşa İos-Android tartışmasına çevirmeyin konuyu:lol:

mmb_dnr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Apple'ın tekrar Google haritalar kullanması kullanıcı açısından iyi olur fakat zor görünüyor. En iyisi düzgün bir navigasyon programı kullanmak. Google yaklaşık 1 sene olmasına rağmen hala "google maps" uygulamasını Türkiye mağazasına açmadı Türkiye'ye ne kadar değer verdikleri ortada bu nedenle Google'ı fazla sevmiyorum.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Sırf bir haritalar yüzünden koskoca güncelleme hayal kırıklığı olacak öyle mi? Bekleyip göreceğiz

Reaksiyon puanı
10,325
hayatımda apple ile ios ile hiç işim olmadı, bundan sonra da olmayacak. sevmiyorum çünkü... ama,
sadece haritalar iyi olmamış diye de bir işletim sistemi karalanmamalı...
bir sistemin 99 hususu iyi de, sadece biri değilse onu bu yüzden tu kaka ilan etmek adil değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ilk surumunu gormustum, o kadar kotuydu ki kusmak istedim(Boyle birseyi nasil yayinlayabiliyorlar diye. Ben bile tek basima onlardan daha iyi yaparim demistim kendi kandime --> Asiri guvenden dolayi sanirim.).Ama daha sonralari yapilan yamalarla biraz iyilestirilmis olsa dahi google kadar basarili olabilecegini dusunsem de olamadi ne yazik ki. Bunlar haritacilik isini berecemiyorlar bence en iyisi tekrar google ya donmek.

Son mesajlar