iOS 8 Gelmiş Geçmiş En Kötü İsletim Sistemi

Bu konuyu okuyanlar

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar

Başlık Biraz Ağır Olmuş Olabilir Ama Ben 2008 Yılından beri İphone Kullanıyorum. Bugune Kadar bu Kadar Sorun cıkaran Başka Bir Yazılım Olmadı İphone İçin. 5-5s-6 Plus var Elimde. Hepsınde Ayrı Sorunlar Yasadım ama Özellikle Plus Modelındekı Agırlasmalar Takılmalar Hatalar Beni Germeye Başladı.

İlk Kez Pişmanlık Yaşıyorum Aldıgım Telefon ıcın. Az Parada Degil Yanı 2949 TL Para Bayıldık.

İçimi Dokmek istedim Sizlere Sizlerinde varsa Şikayetleri Dökün Dostlar !!!

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Biliyorsunuzdur ki apple android sürümleri gibi 2 3 yıl arasında güncelleme göndermiyor evet bazı sorunlar var fakat 8.2 veya 8.3 de daha iyi bir hal alacaktır biraz sabırlı olmak gerekir genellikle ota yani cihaz üzerinden güncelleme takılmalara neden oluyor itunes üzerinden güncelleyin faydası olacaktır

Xphoid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak ettim ne sorunlar yaşıyorsun? 2,5 yıl aradan sonra androidden plus ile iPhone a döndüm, muhteşem rahat... Çatır çatır çalışıyor... Ben mi eksik kullanıyorum, napiyorum? :)

dogussonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merak ettim ne sorunlar yaşıyorsun? 2,5 yıl aradan sonra androidden plus ile iPhone a döndüm, muhteşem rahat... Çatır çatır çalışıyor... Ben mi eksik kullanıyorum, napiyorum? :)

Yok Sen de Sorun :) Androidten Donunce Hele 2,5 Sene Sonra Sorunlari hissetmezsin sen :)

drakulagold

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ios 8.1 ile düzelmedimi sorunlar :O ve plus 64 gb kullanıyorsun ya kaç gbtını kullandın?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Galaxy ace 2den ios7li iphone 5s e geçtim uçuyorum sandım en başta süper memnunum ama aynı şeyi ipad 2 için söyleyemeyeceğim çünkü ipad 2nin donanımı çok eski kaldı yine bir android kadar olmasa da ios 6dan sonra baya bi yavaşladı :(

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Valla ben 7.1.2 kullanıyorum 8.0'a güncelledim sonra begenmedim ipsw dosyasını indirip itunes üzerinden sürümü düsürdüm dahada 8'e gecmem

Green Pears

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ios 8 iphone 6 da pek sorun yaşatmıyor size önerin itunes üzerinde. Restore yapmanız

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Allah çok versin gözümüz yokta, telefon modellerini yazmandan, telefona verdiğin parayı yazmandan, bir sorun belirtmek için değil, sanki biraz hava atmak için bu konuyu açmışsın gibi geldi. takılma sorununa gelince benim külüstür 4s bile canavar gibi çalıştırıyor. ayrıca uygulamaların tamamı henüz 8 sürümüyle uyumlu hale getirilmedi ki. yani sorun IOS ta değil uygulamalarda. 6S çıktığında aldığın fiyatla birlikte karşılaştığın sorunuda yaz yardımcı olalım...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
iOS 8. 1 de dahi belli başlı sorunlar var örneğin bende safaride video oynatirken ne kadarının dolduğunu gostermiyor ancak guncel isletim sistemi oldugundan yararlari daha fazla :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim anlamadığım bu şikayetler bende niye yok iphone 5c de ios 7 de şarj problemi vardı onuda çözdüler şu an şarjdada sıkıntı yok, takılma, donma vs. bi problemde yok.