İos 8.4 App Store güncelleme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

TylnJamiryo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonum 4s. 8.4 güncellemesini yaptıktan sonra app store'a gelen güncellemeleri yapamıyorum. giriş kimliğim,bölge ve ülke seçeneklerim türkiye olarak seçili ama programları güncellemek istediğimde ''bekliyor'' diye bi yazı çıkıyo. bu sorunu nasıl çözebilirim ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
çözüm buldunuzmu aynı sorun bendede var ne yaptıysam düzelmedi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim telefonumda 5 aynı sıkıntı bendede var internet bağlantısını kesince uygulama satın alınamadı daha sonra tekrar deneyin diyo

Ö

Ööö

SDN Okuru
6 plus bendede aynı sorun var internete girebiliyorum ama appstore hiç birşey indiremiyorum . Yuklemez olaydım 8. 4 bir müzik için tlf hiç bir verim alamıyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bu sabah itibari ile normale döndü 6 plus. ( appel a email atmıştım)

iDark

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir bende sorun yok sanırım. :) (iPhone 6 kullanıyorum)

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Ben Güncelleme yapmadım(suan hepsi güncel) ama uygulama indirdim sıkıntı olmadı.

ykp25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de aynısı oldu sorunu şöyle çözdüm.. Basitçe bi gecemi aldı gerçi.. Ağ ayarlarını sıfırladım çatur çutur güncelledi

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Güncelle diyorum, App Store şifresini istiyor. Giriyorum güncelle butonu tekrar çıkıyor, tekrar güncelle diyorum yine güncelle butonu aktif oluyor. Hangi uygulamayı seçersem o uygulama yüklü sürümü açılmıyor telefonu kapatıp açmak gerekiyor. Ama yine de güncelleme olmuyor.

gteknoloji.com

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaslar once sarafirdeki tarihce ve cerezleri sifirlayin sonrada ag ayarlarini sifirlayin duzelecektir eger olmazsa o zaman telefonu sifirlayacaksiniz ben yaptim oldu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de denedim oldu. Tavsiyen için sağolasin.
önce safari tarihçe ve çerezleri sifirlayin, sonra ağ ayarlarini sifirlayin.

@ProAndroid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaş Telefonunu Hiç İtunese Bağlayıp Eşzamanladınmı Yazılımsal Bir Sorun İse İtnuse Çözecektir Donanımsal İse Yolunuz Taaaa APPLE STORE Hard Reset Atmaya

- - - Mesaj Güncellendi - - -

AYNNEN OLE WIFI DATA HANDLAR RESET YAP YA ITUNES YA TELEFONUN UZERINDEN

TylnJamiryo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefondaki home ve kilit tuşuna basılı tutup telefonu kapatıp açtım. sorun çözüldü. ıos 9 yüklediğimde de aynı sorunla karşılaştım ve yine home tuşu,kilit fonksyonları ile güncellemeleri yaptım

Son mesajlar