IOS 7 Den dönmek isteyenler içeri (çözüm değil sadece fikir)

delarqueen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ilk öncelikle forumda yeniyim inşallah yanlış bi davranışta bulunmam. Konuya gelince ios 7 bize 6.1.3 e donmeye izin vermiyor çünkü apple artık düşük versiyonları imzalamıyormuş okudugum edindigim bilgiye gore . Peki soyle bişey yapamazmıyız ios 6.1.3 editleyip ios 7 gibi gosteremezmiyiz ? Cogumuz hatırlar messengerda zamanında yapılıyordu versiyon düşük gosterme ?

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
malesef apple yemez bu gibi şeyleri :) ben ios 7 ye geçmedim betaları denediğimden dolayı şuanda ios 6dayım iphone 5 de ve kasmalar ve akıcılık düzelmedikte geçmeyeceğim. imzaların açılmasını beklemelisiniz ama oda ne kadar zamanda olur bilinmez..

atakan92

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğin şey olabilir.IOS 6.1.3 ipsw si üzerinden ibot numarasını alıp IOS 7 e yazarsak olabilir ama ip den onay veriyor apple onu nasıl yapcaz :D

EsPriTüeL

Asistan
Reaksiyon puanı
0
malesef apple yemez bu gibi şeyleri :) ben ios 7 ye geçmedim betaları denediğimden dolayı şuanda ios 6dayım iphone 5 de ve kasmalar ve akıcılık düzelmedikte geçmeyeceğim. imzaların açılmasını beklemelisiniz ama oda ne kadar zamanda olur bilinmez..
İphone 5 de en ufak kasma dahi olmuyor.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
evet iphone 5 de gayet stabil ama güncelleme ile dahada stabil olması lazım çünkü orta tuşun tepki süresi yavaş

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
O kadar da kötü değil ya çok harika özellikler de gelmiş tabi güzel olmayan yanlarıda var

thuglife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İkonlar 5 para etmez,bence ios 7 protesto edilmeli ve ios 6 gibi ikonlar olmalı.

KaGe LoRd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Değiştirmezler tonla laf edersiniz aynı diye, değiştirirler yine karşı çıkarsınız eskisi gibi olsun diye.Bir şeyi de beğenin. :p iPod Touch 5G kasma vs. yaşamadım hiç, tasarım olarak da iOS 7 oldukça güzel bence.

thuglife

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Görünümü güzel değil. İos 6 ya laf eden varmı? demekki güzel olmayınca laf ediliyor.

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Artıları:
>Animasyonlar
>Denetim Merkezi
>Kamerada Efekt Ve Seri Çekim Seçeneği
>Uygulamaları Kapama Yöntemi Daha Kolay
>Durum Çubuğunun Yeni Stili
>Klavyeye ₺(TL) İşaretinin Gelmesi
>Canlı ve Hareketli Duvar Kağıdının Gelmesi
Eksileri:
>İkonlar(Aslında Fena Olmamış)
>Şarjın Az Gitmesi
>Orta Tuşun Tepki Süresinin Geç Olması
>Uygulamaların %70 inin iOS 7 ye Uyumlu Hale Gelmemesi ve Haliyle Çökmeler Olması
>Kilit Ekranında Arama Geldiğinde Mesaj ile Yanıtla Seçeneğinin Olmaması (Saçma olmuş asıl kilitli ekrandayken gelmesi lazım)

faruksio

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şarj olayı ve tuşun yavaş işlemesi dışında bir sorun yok :)

blackdown

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bende hiç çökme olmadı. Hatta yoğun bile kullanıyorum. 1 defa facebook çöktü sadece. iclean ile temizle bakalım bir cookie falan.

Çok ilginç bende Battery Doctor kullanıyorum acaba uygulamaları silip tekrar kursam sorun hallolurmu zaten Whatsapp çökmüyor Tapatalk çok çöküyor bazende Vine çöküyordu ama güncelleme ile giderildi

lamantra

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kötü olmuş ya ben denemek için indirmiştim şimdi kötü oldu bu haber