iOS 7 Beta'da Donma Sorunu!

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13

iOS 7 beta‘yı kullananlardansanız ve şimdiye kadar donma sorunu gibi sorunlar yaşamadıysanız şanlısınız.

Bazı kullanıcılardan ortak gelen şikayetlere göre iOS 7 , iPhone’u sebebi tespit edilemeyen bir şekilde kullanılmaz hale getirdi.

Apple, bu sorunları açıklığa kavuşturacak bir açıklama yapmadı. Görünen o ki sorun, iOS 7′e geçenlerin arkadaşlarının hesabı yoluyla yükledikten sonra kullanıcıları etkiliyor. Kullanıcıların büyük bir kısmı sorunun iOS 7 beta 3‘te yaşadıklarını belirtiyorlar. Diğer beta sürümlerini kullananlarda bir sorun yok gibi görünüyor.

Sorunu en çok dile getirenler, belirttiğim gibi geliştirici olmayan kullanıcılar. Ancak aynı sorunla karşılaşan geliştiriciler de var. Geliştiriciler, sorunu aşmak için geliştirici hesaplarına oturum açarak iOS 7 beta 6‘ya yükseltebiliyorlar.

iOS 7′nin final sürümünün 10 Eylül’de iPhone 5S ve iPhone 5C ile birlikte ortaya çıkması bekleniyor.

Kaynak: http://www.metinbiyik.com/ios-7-betada-donma-sorunu/

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben beta olduğu için kasmaları normal karşılıyorum açıkçası ve dediğiniz gibi beta 3 ten sonra kasma miktarında hatrı sayılır bir azalma oldu. Özellikle iPhone 4 sahipleri can çekişiyordu beta 3 ve daha aşağı sürümlerde ama cihaz beta 6 ile biraz daha rahatladı. Fakat 4S ve 5 sahiplerinde hiçbir şekilde kasmadığını duymuştum. Yavaş yavaş 4 ün ömrü mü tükeniyor ne.

WhiteHawk

Profesör
Reaksiyon puanı
43
IOS 7 Beta da sürüm 6 olmuş,hiçbir sorun yok.Saçma bir başlık olmuş.Herkes en son sürümü yükleyecek ve bir sorun olmayacak.:hammer:

MtnByk

Asistan
Reaksiyon puanı
13
IOS 7 Beta da sürüm 6 olmuş,hiçbir sorun yok.Saçma bir başlık olmuş.Herkes en son sürümü yükleyecek ve bir sorun olmayacak.:hammer:
Saçmalık neresinde göremedim, Herkes 6 yükleyecek diyorsunuz daha herkes yüklememiş demekki.

seyhmus21

Profesör
Reaksiyon puanı
255
Ben beta olduğu için kasmaları normal karşılıyorum açıkçası ve dediğiniz gibi beta 3 ten sonra kasma miktarında hatrı sayılır bir azalma oldu. Özellikle iPhone 4 sahipleri can çekişiyordu beta 3 ve daha aşağı sürümlerde ama cihaz beta 6 ile biraz daha rahatladı. Fakat 4S ve 5 sahiplerinde hiçbir şekilde kasmadığını duymuştum. Yavaş yavaş 4 ün ömrü mü tükeniyor ne.
İos 6 ip4'te çoğu zaman kasıyordu ios 7'te kasılması normal

S

SDN Okuru

SDN Okuru
iyi günler elimde A1322 model bir ıphone4 var içerisinde ios 6.1.3 yüklü ben ios 7 beta 1 i yüklemeden direkmen ios 7 beta 6 yı yükleyebilir miyim bu konuda yardım edebilir misiniz ?? ayrıca bana çalışan linklerin oldugu bir link gönderirseniz çok memnun kalırım şimdiden teşekkürler....

IntroVert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta olduğu için donmalar normal gözüyle bakmalıyız.Final sürümünde belli olacak herşey.10 Eylül 15:00 de çıkacak