iOs 7 Beta 5 Tüm Cihazlar İçin İndirme Linkleri

nsgnc

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Developer Hesabı olmadan yükleniyor mu?

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Cihazın wifi+gsm mi yoksa wifi+cdma mı olduğunu nerden anlıyoruz? Ayrıca cdma ile gsm arasındaki fark nedir?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
cdma ile gsm farkı gsm hat takılan telefon cdma ise içinde hat bulunan telefon veya ipad cdma onlar amerika da falan var bizimkiler gsm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba, ben bana gerekeni indirdim fakat shift tuşu ile beraber güncelleye basınca gezgin pencerede indirdiğim dosya gözükmüyor ne yapmalıyım?

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Merhaba, ben bana gerekeni indirdim fakat shift tuşu ile beraber güncelleye basınca gezgin pencerede indirdiğim dosya gözükmüyor ne yapmalıyım?

Dmg extractor ile ipsw dosyasını çıkartmalısınız ilk olarak. Sonra o işlemi yapmalısınız.

kasirga76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 1 ay önce vodafone kampanyasından iphone 4 aldım 6.1.3 yüklü acaba ios 7 beta yükleyebilirmiyim eğer yükleyebilirsem hangisini indirmem gerekecek. paylaşım için teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yurtdışı iphone4 3 yükleme yapmaya çalışınca 3194 hatası veriyo. onu düzeltince 16xx bazen de 11 hatası veriyor çözüm nedir. acil yardım

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
yurtdışı iphone4 3 yükleme yapmaya çalışınca 3194 hatası veriyo. onu düzeltince 16xx bazen de 11 hatası veriyor çözüm nedir. acil yardım

Tam anlaşılmadı sorunun daha açıklayıcı anlatır mısın? 3194 hatası genelde host dosyasını düzenleyerek atlatılabilyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
normal yükleme yapmaya çalışınca yani host dosyasına vs. dokunmadan 3194 hatası veriyor. tinyumbrella dan "start tss center" dediğim zaman 3194 hatası yerine bazen 16xx bazen de 11 hatası veriyo

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Firmware dosyası uyuşmadı diyor hata veriyor ne yapmalıyım ? :confused1:

gorkobe24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 4s kullanicisiyim. İOS 6.1.3 var. İOS 7 geçmek istiyorum. Direk beta 6 sürümünü indirip kursam bi sorun olur mu ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
daha önce 4S'e yüklediğim bilgisayardan 4 e yüklemeye çalışıyorum firmware istiyor, şimdi indiriyorum bi daha 4S için indirmem lazım mı?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
IPAD için yüklemesi nasıl olacak? Yardımcı olabilir misiniz?

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
UDID kaydınız yoksa yazılım yüklemeden sonra aktivasyon gerçekleşmiyor ve kullanamıyorsunuz ve recovery mode ile geriye dönmeye uğraşıyorsunuz. Boşu boşuna zaman ve emek kaybı

mertozs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Merhabalar benim telefonum ios 6.1.4 iphone 5 ben ios 7 yi iki kere yükledim sonra sildim ama ben beta 3 ü yüklemiştim. Şimdi beta 6 var sanırım o da otomatik olarak yapılıyormuş nasıl yukleyebilirim yardımcı olur musunuz ?

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Merhabalar benim telefonum ios 6.1.4 iphone 5 ben ios 7 yi iki kere yükledim sonra sildim ama ben beta 3 ü yüklemiştim. Şimdi beta 6 var sanırım o da otomatik olarak yapılıyormuş nasıl yukleyebilirim yardımcı olur musunuz ?

Ayarlar / Genel / Yazılım Güncelleme bölümünden yapılıyor fakat tam bilmemekle beraber udid kayıtsız cihazlarda o menüden güncelleme yapınca aktivasyon sorunu olur mu emin değilim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dmg extrator nedir ve nasıl yapabiliriz bahsettiğiniz olayı bilgi verir misiniz ?