iOS 7.1 Beta 4 Çıktı

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Arkadaşlar iOS 7.1'in 4.betası da çıkmış bulunuyor. Yaklaşık 62 MB büyüklüğündeki betayı cihazınız üzerinden indirebilirsiniz.
Yenilikleri inceledikçe yazıyı ekran görüntüleriyle güncelleyeceğim.

x8bzOW.png

http://biltek.info/mobildunya/ios/ios-71-beta-4-cikti-iste-yenilikler_y285.html

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Beta 3 teyim ve cihazım jailbreakli olduğu için yükleyemiyorum. Yükleyip sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim. Çok büyük yenilikler yoksa restore etmeye değmez.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Beta 3 teyim ve cihazım jailbreakli olduğu için yükleyemiyorum. Yükleyip sonuçları paylaşırsanız çok sevinirim. Çok büyük yenilikler yoksa restore etmeye değmez.

Çok değişiklik bulunmuyor, olanları da yukarıdaki bağlantıda yazmıştım. Jailbreak şu an için yapılamıyor zaten.

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
biz 5s mizi satıyoruz güncelleme geliyor :)
gerek varmıydı sorusu gelilyor akıllara... [ 5s için ]

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hayırdır hocam niye sattınız mis gibi cihazı :)
satılığa çıkarttım 32 gb yı persembe gecesı 2 bine elden teslim edeceğim.
cihazın hiç birşeyi yok fakat ben kısa dönem olarak askere gidecegim evde yatmasının espirisi yok diye düşündüm :) ben gelene kadar nice cihaz çıkar :) 4 5 ay sonra bu paraya satamam diye ayri bir kaide var tabikide

Mustafa655

Asistan
Reaksiyon puanı
6
satılığa çıkarttım 32 gb yı persembe gecesı 2 bine elden teslim edeceğim.
cihazın hiç birşeyi yok fakat ben kısa dönem olarak askere gidecegim evde yatmasının espirisi yok diye düşündüm :) ben gelene kadar nice cihaz çıkar :) 4 5 ay sonra bu paraya satamam diye ayri bir kaide var tabikide

Şimdiden hayırlı tezkereler :) Çok doğru bir karar olmuş ne kadar süre yapacaksınız bilmiyorum ama geldiğinizde en az bir 6 alırsınız herhalde o paraya :)

Don't Be Normal

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şimdiden hayırlı tezkereler :) Çok doğru bir karar olmuş ne kadar süre yapacaksınız bilmiyorum ama geldiğinizde en az bir 6 alırsınız herhalde o paraya :)
sağ olun Allah razı olsun iyi dileklerinizden ötürü
6 ay yapacağım ama tabi devlet babamız 4 aya düşürür ise orası ayrı konu :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iphone 5 im var jb yaparken elmada kaldı şimdi restore etmek için bilgisayara bagladım pc görmüyo telefonu bi yardımcı olun