iOS 6.1 Jailbreak'i Bu Linkten İndirebilirsiniz

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sanırım serverlar çok yoğun cydiadan ne bir şey indirilebiliyor ne de kaynak eklenebiliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ipad 4 wifı 6.1 nasıl jaılbreak yapıcam dosyayı ındırdım yardımcı olurmusunuz

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
sanırım serverlar çok yoğun cydiadan ne bir şey indirilebiliyor ne de kaynak eklenebiliyor

Aynen ne birsey indirebiliyorum ne de Cydia dogru duzgun calisiyor. Surekli server gpg gibi hatalar veriyor. Hevesim kursagimda kaldi resmen.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
arkadaşlar ipad 4 wifı 6.1 nasıl jaılbreak yapıcam dosyayı ındırdım yardımcı olurmusunuz
104806.png

zipli dosyayı arşivden çıkar içindeki evasi0n.exe dosyasını çalıştır cihazını bilgisayara bağla jailbreak tuşuna bas o işlemleri kendi yapacaktır.
104828.png

şu ekrana gelince duraksayacak cihazının tuş kilidini açıp yeni eklenen jailbreak simgesine bir kez dokunmalısın

bundan sonra bir kaç dk daha sürüyor cihaz kendinin yeniden başlatacak, bu kadar.

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Hiçbirşey yüklenmiyor şu an birşey anlamadım Jailbreak'ten :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben jailbreak yaptım. Sorunsuzda tamamlandı. Cydia da sorun var sanırım. Normalde bende eskiden bilgisayarda olan ipa dosyaları vardı. Denediğimde dosyaları yüklemiyor ipad'e.
25pp de denedim
ifunnybox da denedim
itools ile denedim hiçbiri ipa dosyasını yüklemedi. Halbuki bu ipa dosyaları daha önceki jailbreaklerde çalışıyordu.

snopy80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 25app den uygulama yüklüyorum ama hiçbirisi ekrana gelmior. 25app yüklendi dior ama ekrandabişe yok? 4s ios 6 jb. sizdede bu sorun varmı ?​

xefo7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
itunes üzerinden update yapınca all downloads and file have been.... şeklinde hata veriyor 6.1 güncellemesi yapamıyorum 3g veya wi-fi üzerinden 6.1 kurup jailbreak yapsam olurmu acil yardım

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar şu anda Cydia serverları çok yoğun. Kaynak eklerken dahi sıkıntı yaşanıyor. Yarına kadar beklemenizi öneririm. Cydia dan tweak indiremiyorsanız bu cihazınızdan kaynaklı değil serverların yoğunluğundan kaynaklı bir durumdur.

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
merhaba,

arkadaşlar bende JailBreak butonu pasif görünüyor bunun nedeni ne olabilir yükleme de farklı bir işlem mi yapmamız gerekiyor..

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
[MENTION=32465]EBB[/MENTION] cihazının kablosunu söküp tekrar bağla veya evasi0n.exe dosyasını yönetici olarak çalıştır.

photo.png

hava durumu uygulamasında çökme yaşandığından evasi0n'a güncelleme geldi cydidan upgrade yapın

not: güncellemeye rağmen sorun çözülmüş değil gibi gözüküyor en azından bende

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
pc de itunes kurulu olduğundan emin olunuz :)

Allah razı olsun muhterem.. Normalde kuruluydu son versiyonu hiç sevmemiştim diye silmişim aklımdan gitmiş.. Sağol eksik olma..

@EBB cihazının kablosunu söküp tekrar bağla veya evasi0n.exe dosyasını yönetici olarak çalıştır.

photo.png

hava durumu uygulamasında çökme yaşandığından evasi0n'a güncelleme geldi cydidan upgrade yapın

not: güncellemeye rağmen sorun çözülmüş değil gibi gözüküyor en azından bende

şu anda cydia dan birşey indirmek zor.. baya yüklenen var ki hiç birşey indiremiyorum.. :)

EBB

Doçent
Reaksiyon puanı
2
saniyede 4 milyon tekil ziyaretçiyi görmüş cydia kolay değil
cydia6hits.png

doğrudur Sbsetting ekini indirmeye çalışıyorum tam 10 defa iptal oldu her girişimde yarım yamalak indiriyor şimdi 800 kb kalmış bir türlü tamamlayamadı..

Bilen varsa sorayım şu wifi bluetooth gibi uygulamaları anaekranda açıp kapatmaya yarayan ekin ismi neydi.. :)

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla ben zorlaya zorlaya yükledim bir şeyler iyi oldu :D

doğrudur Sbsetting ekini indirmeye çalışıyorum tam 10 defa iptal oldu her girişimde yarım yamalak indiriyor şimdi 800 kb kalmış bir türlü tamamlayamadı..

Bilen varsa sorayım şu wifi bluetooth gibi uygulamaları anaekranda açıp kapatmaya yarayan ekin ismi neydi.. :)
Auxo kur uğraşma :)

BattleNova

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jb yapmak için yedekleme şifresini kaldırın diyor ama ben itunes yedekleme şifresini unuttum nasıl değiştiririm bilen var mı acil yardım ??

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yedekleme değil o pin kodu giriliyor ya ekran kilidini açmak için misal bildiğim kadarıyla ondan bahsediliyor.

etoo09

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar benim 3gs yurtdisi cihaz simkilitli yapabilirmiyim bunu yoksa unlock cikmasinimi beklemem gerek

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Jb süper birşeymiş ya numara engelleme veya wifi 3g bağlantılar için kısayollar olsun menü geçişleri falan :D yarın öğlen veya akşama doğru hepsini deniycem şuanda bu imkansız hep hata veriyor ama çok iyiymiş ya en güzeli sarı ekrana sahibim onu bu şekilde çözücem inşallah Allah razı olsun evasi0n :))

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar cydia dan hiç bir şey indiremiyorum bu daha ne kadar sürer bilgisi olan varmı ilk çıktıgından beri bekliyorum deniyorum ama değişen yok acaba jailbreak hatalımı soru işaretleri bıraktırıyo kafalarda ?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
2-3 gün sürer bu yoğunluk :) benim bir tek intelliscreen uygulamam kaldı işte onu da indirebilsem süper olacak :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sen nasıl ındırıyosun barrel i ındermek ıstıyorum hata verip duruyo bi formülü varmı ?:confused1::confused1:

kanka_07

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
jealbreak olmasa şahsen ben ve benim gibi düşünenler vardır iphone kullanmam arayip tebrik etmesi lazım evasi0n ekibini ;) satışları artar ;)