iOS 6.0.2 Pil Ömrünü Öldürüyor Mü?

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çakma apple dır onlar bizim cephede yok öyle birşey :D

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Yok valla aynı şarj süresi buna yine de daha da az gidiyor şarj süresi diyorsanız full restore yapmanızı öneririm

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
çakma apple dır onlar bizim cephede yok öyle birşey :D

Çakma iPhone cihaz a ios yükleme şansınız yoktur..

Ayrıca 6.02 i yüklemesine rağmen halen wifi sorunu yaşayan varsa cihazı kullanmasını bilmiyorur muhtemelen. yada acemi kullanıcıların dönüşleridir.

eğer sorun yaşayanlar varsa ağ ayarlarını sıfırlayıp denesinler.

yada cihazı 6.02 sürüm e temiz bir restore ederse sorun kesinlikle kalmayacaktır.

herşeyi yazılımdan beklememek lazım birazda kullanmasını bilmek gerekir..

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Profosörümüzün açıklamalarını dinleyelim .)

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
1500tl verirsin ıpade bide paranla rezil olursun apple dünyası işte :))) daha mah gücünü bile açıklayamıyorlar yok 4 saat yok şu kadar sen mahtan haber ver 1800 mü 2000 mi

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bende de bir sıkıntı yok :) 1 günü rahatça çıkarabiliyorum :)

pumperking

Profesör
Reaksiyon puanı
3
1500tl verirsin ıpade bide paranla rezil olursun apple dünyası işte :))) daha mah gücünü bile açıklayamıyorlar yok 4 saat yok şu kadar sen mahtan haber ver 1800 mü 2000 mi

4 1420mah ;)
s3 2100 mah artık sen düşün iphonedaki üstünlüğü bu farkla bile yaptıklarına bak :D

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
apple ürünleri mah değerine göre değil mah kalitesine göre sınıflandırabiliriz 1yıl oldu ipad2 hafif şarjda azalma var ama idare ediyor

Ɲevermore

Profesör
Reaksiyon puanı
249
Apple ürünlerini hayatında kullanmayanlar gelip burda polemiğe girmesin özellikle de Android fanboyları

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bendede iPhone 4S-ir. Bir Kach gun bundan once wi-fi benim telefonumda bozuldu. ne kadar chalishiyorum wi-fi aktif olmuyor. bunun chozumunu bilen varsa lutfen yardim etsin. IOS 6.0.1-i yeniden ios-la yukledim, yene de alinmadi.
Bu probleme gore IPhone 4S-i Samsung Galaxy S3-le deyishmeyi dushunuyorum. Bence Anderoid, 1 adim IOS-tan onde

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ios 6.0.2 yukledikten sonra telefonumun sarji 3 saat icinde bitiyor, hic bir islem yapmadigim halde... ayni zamanda telefon isiniyor. Umarim yakin zamanda Apple bu sorun ile ilgili aciklama yapar.:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu ios fanlarında "cihazı kullanmayı bilmiyorsun" muhabbeti çok yaygınlaştı sizde olmayan başkasında olabilir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dehşet içerisindeyim. Yeni sürümü yükledikten sonra olduğunu şimdi forumlarda okuyunca anladım.İnanılır gibi değil sabaha kadar şarjda takılı olmasına rağmen sabah baktığımda hala %16 daydı. çok hızlı şarj tükeniyor....Acil çözüm önerisi beklemekteyiz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam,
Arkadaslar kullanmayı bilmiyor veya acemi demek bence yanlış,

demekkii bir sorun var.. ben iphone 3 - 3G - ve daha sonrada 4S kullandım halen 4s ve mallesef 6.1.1 ile baslayan pil süresinde ki 4 saat te kii bitme sorunu 6.1.2 yi güncelledikten sonrada devam ediyor..

bu konuda yazmaz isek apple nereden bilecek ki sorun oldugunu...

yüklemelerii yapmadan önce 1 senelik kullanımda olan 4s'im sabah sardan cıkardıgımda ertesi gün aksamına kadar dayanırken güncellelereden sonra süratle basalmaya basladı..

ancak ucak modunda iken 2 gün sonra bile pil ancak %95 e iniyor...

mesele sebekede diye düşünerek sebeke operatorunu aradım bizimle ilgisi yok dediler...

ayrıca farkettimki her zamanki 1GB olan internet baglantım kısa sürade kota anlamında dolmaya basladı.. demekki arka planda bir sekilde devamlı yogun bir kullanım var.. nereden kapatabilirim,
bu konuda bilgisi olan varsa ve rencide etmeden yazarsa sevinirim..
Saygılarımla...