İos 5.1.1

oxelara

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Guncelleyen var mi?

- kilitli ekran kestirmesi kullanilarak cekilen fotograflarda HDR secenegini kullanma guvenilirligi artmistir.
- yeni ipad'in 2G ve 3G aglar arasinda gecis yapmasini engelleyen hatalar giderilmistir.
- bazi durumlarda airplay video oynatimini engelleyen hatalar giderilmistir.
- safari yer imlerini ve okuma listesini eszamanlama guvenilirligi arttirilmistir.
- satin alma islemi basarili olduktan sonra "satin alinamiyor" uyarisinin goruntulenmesiyle ilgili sorun giderilmistir.

webadam

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Guncelleyen var mi?

- kilitli ekran kestirmesi kullanilarak cekilen fotograflarda HDR secenegini kullanma guvenilirligi artmistir.
- yeni ipad'in 2G ve 3G aglar arasinda gecis yapmasini engelleyen hatalar giderilmistir.
- bazi durumlarda airplay video oynatimini engelleyen hatalar giderilmistir.
- safari yer imlerini ve okuma listesini eszamanlama guvenilirligi arttirilmistir.
- satin alma islemi basarili olduktan sonra "satin alinamiyor" uyarisinin goruntulenmesiyle ilgili sorun giderilmistir.
merhaba ben bugün güncelledim hiç bir problem yaşamadım.

hayranim

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Bugun ben de guncelledim. Gayet memmunim

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
ancak mı giderilmiş bu hatalar? geç kalınmış sanki :)

istbne

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Abidik gubidik guncellemeler. Modanin gozu korolsun adamlar menu butonunun rengini degistirdk dese millet geceden kuyruklara giriyor. Velhasil IPhone 3 GS ve Iphone 4'ten sonra Galaxy S3'ye terfi etmeye karar verdim. Kontrat biter bitmez Iphone ve simarik Apple kisitlamalarindan kurtulacagim.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,080
anlamadığım iphone jb olmadan birşeye yaramıyor andorid ise root lamadan bir işe yaramıyor birde gelip kısıtlanmadan söz ediliyor

BEFEGA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Jailbreak yapımcıları 5.1.1 güncellemesinden uzak durun dediler :)

O yüzden yapmadım.

arcansas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün gezdiğim iphone forumlarında 5.1.1 jb yapan çoğu arkadaşın şarjı daha hızlı tükenmeye başlamış bende 5.0.1 jb var sabaha kadar tekrarsız şekilde 10 şarkı çalıp diğer dosyalar kapalıyken %2-3 şarj gidiyor bazılarında bütün programlar kapalıyken sabaha kadar %10 civarında şarj gitmiş düşündürücü bir sorun yapsam mı yapmasam mı kararsızım

bayadres

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bişi sorcam ipadde bazı uygulamalarda kendiliğinden ana ekrana dönüyor çok sık olmasada.., bu sizlerdede oluyomu yada oldumu?önemli bi sorunmudur? teşekkürler.

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ne derseniz deyin ben iphone taraftarıyımdır. Çünkü mobil ortamdaki en güvenli market App Store. Her uygulama üzerinde uzun uzun testler yapılıyor. Ara sıra bazı sızıntılar olsada Android kadar değil. Google Play in sıkı bir denetimden geçmesi gerekiyor bence. Markette bulunan bazı uygulamalar arka planda gizlice çalışıp telefon görüşmelerimizi kaydediyor. Dikkatli olmak lazım