Soru iOS 16.4 Siri Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

AhmeTaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar telefonu 2 gün önce güncelledim ve güncellemeden sonra Siri çalışmıyor. Siri açılıyor ilgileniyorum gibi şeyler dedikten sonra ağ ayarlarını kontrol edin diyor ve kapanıyor. Bilgisi olan varmı acaba.

Sinan Yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende de var aynı sorun 16.4 güncelledikten sonra oldu. Çözebildin mi sorunu @AhmeTaha ?
16.4 güncellemesi ile aynı sorun bende de başladı. Siri herhangi bir komut sonrası ilgileniyorum, bağlantı sorunu yaşıyorum,lütfen daha sonra tekrar deneyin diyip kapanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

16.4 güncellemesi ile aynı sorun bende de başladı. Siri herhangi bir komut sonrası ilgileniyorum, bağlantı sorunu yaşıyorum,lütfen daha sonra tekrar deneyin diyip kapanıyor.
Bu güncelleme sonrasında şarj çok çabuk bitmeye başladı. Bu sorunları yaşayan başka var mı?

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu güncelleme sonrasında şarj çok çabuk bitmeye başladı. Bu sorunları yaşayan başka var mı?
Ben aktif bir şekilde siri yi kullanırım dediğiniz gibi bir hata hiç almadım.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Siri nasıl açılıp kapanıyor bilmiyorum ama kapatma tuşu varsa söyleyinde kapatayım sevmem ben sesli asistan falan

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Ayarlardan-Siri ve Arama alanından kapabilirsin.
IMG_2220.jpg

Kapalı sanırım dimi ??

AhmeTaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşımda da vardı aynı sorun ama kendiliğinden düzeldi. Şu an iTunes den telefonu sıfırlıyorum apple destek bunu önerdi düzelirse söyliyeceğim.

kaanemreaktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Düzeltmek için apple destek çözüm bulmuş
Senkronizasyon sorunuymuş
Wifi açın telefonu şarja takın ve siri ve arama ya girin ve orada kalın 15 20 dk ama ekran kapanmaması gerekiyor ekran süresini asla yapibilirsiniz onun için
Sonra senkronize oluyor ve düzeldi böyle bir çözüm bulunmuş

AhmeTaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Düzeltmek için apple destek çözüm bulmuş
Senkronizasyon sorunuymuş
Wifi açın telefonu şarja takın ve siri ve arama ya girin ve orada kalın 15 20 dk ama ekran kapanmaması gerekiyor ekran süresini asla yapibilirsiniz onun için
Sonra senkronize oluyor ve düzeldi böyle bir çözüm bulunmuş
Teşekkürler zaten kendim telefonu sıfırlamak için yazılım indirirken kendiliğinden düzelmişti sanırım böyle oldu

Ferhatozdal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar anlık çözümü buldum sanırım,
Wi-Fi bağlandıktan sonra Siri’bin dilini İngilizceye çekip bir kaç cümle söyleyip tekrar Türkçeye çekerseniz düzelebilir.
Ben bu şekilde deneyeyim dedim deneme yanılma yöntemi ile bu yolu buldum.
Umarım işinize yarar ???