Haber iOS 15 çıkış tarihi açıklandı!

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
yükledim bende bir sıkıntı görmedim ama acaba sıfırlasam mı bilemedim ?

Apple Lover

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
İndiriyorum bende şimdi bakalım nasıl olacak (XR)

Edit: IOS 15’i, XR’a yükledim. Biraz daha hızlı gibi geldi ilk izlenim olarak. Psikolojikte olabilir tabi. Yükleyen diğer arkadaşlar ne düşünüyor?
Benim telefonumda sanki biraz hızlandı gibi iPad’imde hiç olmadığı kadar hızlandı

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
iPhone 8 Plus kullanıyorum gayet stabil çalışıyor, ama temiz kurulum yapasım var itunes üzerinden.

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
arkadaşlar ios 15 yükleyip sıfırladım icloud fotoğraflar açıltı ama geri gelmedi fotoğraflar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bana da biraz daha hızlı gibi geldi sanki. Ayrıca yeni bildirimler çok hoşuma gitti.

CheriouR

Doçent
Reaksiyon puanı
213
Benim telefonumda sanki biraz hızlandı gibi iPad’imde hiç olmadığı kadar hızlandı
Hocam ben üstüne bir de temiz kurulum yaptım. Sıfırlayacaktım telefonu zaten bahane oldu. Gayet memnunum, biraz daha stabil ve akıcı. Psikolojiktir diyorum ama gündelik yaptığım işlerde bazı küçük donma, takılma, yavaşlıklar ortadan kalktı. (XR)

En çok beklediğim özelliklerden biri live text’ti. Onda da Türkçe dil desteği yokmuş ??‍♂️

ahmetdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Temiz kurulum yapmadım güncelledim direk herhangi bir problem yok.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Kim uğraşıcak temiz kurulumla bende direk yükledim
Hocam öyle deme.Temiz kurulum yaptığın zaman eski sürümdeki sistem dosyaları gidiyor.Büyük güncellemelerden sonra yazılımsal bir hata,batarya performansı düşüşü,anlık ufak tefek takılma gibi olumsuzluklar olmaması için temiz kurulum öneriliyor.

ahmetdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Hocam öyle deme.Temiz kurulum yaptığın zaman eski sürümdeki sistem dosyaları gidiyor.Büyük güncellemelerden sonra yazılımsal bir hata,batarya performansı düşüşü,anlık ufak tefek takılma gibi olumsuzluklar olmaması için temiz kurulum öneriliyor.
Apple kendisi mi öneriyor bunu hiç duymadım ama bunu önerenler kim ise paylaşır mısın. Android de temiz kurulum kesinlikle şart ama ios da hiç gerek duymadım.

Applemania

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,461
Apple kendisi mi öneriyor bunu hiç duymadım ama bunu önerenler kim ise paylaşır mısın. Android de temiz kurulum kesinlikle şart ama ios da hiç gerek duymadım.
Apple cihazlarda büyük sürümden başka büyük sürüme geçildiği zaman İtunesdan temiz kurulum yaparak güncelleme önerilir.Bunu Apple videoları çeken teknoloji editörleri önerir.Sen iOS 15 den 15.1 e geçtiğin zaman temiz kurulum yapmasanda olur çünkü aynı sürüm üzerinden güncelleme yapıyorsun.