ios 14 yüklenmiyor

Bu konuyu okuyanlar

woreN

Asistan
Reaksiyon puanı
15
ios 14 ü kurmaya çalışırken güncelleme doğrulanuyorda kalıyor ve günelleme yüklenemedi ios 14 yüklenirken bir hata oluştu hatası alıyorum çözümü nedir

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz.

woreN

Asistan
Reaksiyon puanı
15
itunes dan da olmuyor güncelleye basıyorum ama güncellenmiyor

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Valla dostum aynı sorunu ben de yaşadım dün itunes üzerinden defalarca denedim indirmeye indiriyo ama yükleme kısmında hata veriyo (4000 hatası) baktım oradan olmayacak dedim wi-fi üzerinden yapayım orada da yine dediğin gibi doğrulama kısmında hata verdi ve "yeniden dene" , "sonra anımsat" seçenekleri geldi yeniden dene ye bastım nasıl olduysa yükledi o sefer. O yüzden sen de öyle bi denemeye çalış. Çok saçma bi şekilde hata veriyo niyeyse. Ben ilk başta server la alakalıdır diye düşündüm ama çözemedim. Dediğim gibi bi dene istersen.

BarKoda1010

Müdavim
Reaksiyon puanı
353
sunuculardaki yoğunluktandır muhtemelen, 2 saat aralarla tekrar deneyin sonuç alamazsanız cihazı yedekleyip sıfırlayın temiz kurulum yapın iOS14ü

MoMentS

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Meraktan soruyorum kullandığınız iphone modeli nedir?

ripeness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar şifreyi ayarlardan kaldırıp deneyin güncelleme yükleniyor kesin çözüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

parola ve güvenlikten parolayı kapatın ios 14 ü yüklersiniz:)

itunes üzerinden 4000 kodlu hata için

ocak.1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

iPhone X'te ön kamara ayarlarında ayna ayarları yok mu? Sonraki modellerde mi geliyor?

luckyslevın

Asistan
Reaksiyon puanı
58
arkadaşlar şifreyi ayarlardan kaldırıp deneyin güncelleme yükleniyor kesin çözüm

parola ve güvenlikten parolayı kapatın ios 14 ü yüklersiniz:)

itunes üzerinden 4000 kodlu hata için
Denemekte fayda var

Merhaba,

iPhone X'te ön kamara ayarlarında ayna ayarları yok mu? Sonraki modellerde mi geliyor?
Benim iphone 8 ime de gelmedi ama se 2020 ye gelmiş. Tam olarak neye göre bu özelliği verip vermediklerini anlamadım ama belli ki kimi modele vermiş kimi modele vermemişler.

Webmaster_Pro

Asistan
Reaksiyon puanı
80
iphone harika telefondur ama dört dörtlük telefon değildir

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Denemekte fayda var

Benim iphone 8 ime de gelmedi ama se 2020 ye gelmiş. Tam olarak neye göre bu özelliği verip vermediklerini anlamadım ama belli ki kimi modele vermiş kimi modele vermemişler.
O özelliğe sahip olmayanlar fotoğrafı çektikten sonra düzenle ye basıp kırpma ve döndürme menüsünden çevirebilirler. Biraz daha zahmetli ama mümkün.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Bence biraz bekleyip öyle yükleyin. Çünkü sunucularda çok yoğunluk var ve hatalar oluşabilir.

CcerkesS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İos 14 yükleme konusunda bir sorun yaşamadım.
Ancak yükledikten sonra telefona uygulama indiremedim.
Haberiniz olsun ?
(Saçma bi şekilde de olsa 50 kere indirmeyi denedim bir türlü inmedi. Sonrasında eskiden indirdiğim sonrasında sildiğim uygulamayı tekrar indirip sonrasında tekrar yeni bi uygulama indirmeyi deneyince sorun çözüldü ? )
( Olan Wi-Fi şifrelerine oldu.
Apple destek ağ ayarlarını sıfırlamamı o da olmazsa iTunes e yedekleme yapıp sistemi yeniden kurmamı söylemişti )