İOS 14 Ne Zaman Gelecek?

Bu konuyu okuyanlar

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
İOS 14 ile gelecek olan widget özelliğini açıkçası inanılmaz merak ediyorum. Telefonun özelliklerinde gerçekten büyük bir farklılık olur gibime geliyor. Umuyorum ki Android cihazlarda ki gibi ana sayfa özelliği gelmez. Ayrıca sizin başka beklediğiniz güncellemeler yada yenilikler var mı? Sizce ne zaman çıkar?

LUCIFERx

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Betası Haziran ayında kendisi de eylül ekim gibi yeni iphonelar ile beraber tanıtılacağı söyleniyor

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Jailbreak Ile edindiğimiz özellikler zaten hepsi, ıos 11 son yenilik katan IOS surumu idi benim açımdan (telefon en düşük cihaz olunca küçük değişimler oluyor sadece ve hepsi de Tweak'ler ile önceki versiyonda oluyor).

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Her sene Eylül ayında tanıtımı yapılıyor ve Ekim ayından sonra son kullanıcıya geliyor, artık biraz değiştirmeli İOS ara yüz ve simgeler ve çok değişik ilgi çekici özellikler gelmeli. 6-7 sene önce kullandığım Lumia telefonumda bile harika özellikler vardı.

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Her sene Eylül ayında tanıtımı yapılıyor ve Ekim ayından sonra son kullanıcıya geliyor, artık biraz değiştirmeli İOS ara yüz ve simgeler ve çok değişik ilgi çekici özellikler gelmeli. 6-7 sene önce kullandığım Lumia telefonumda bile harika özellikler vardı.
Sizi davet ediyorum:

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Betası Haziran ayında kendisi de eylül ekim gibi yeni iphonelar ile beraber tanıtılacağı söyleniyor
Hadi ya daha da zaman varmış. Yeni iPhone'lara herhalde sadece televizyondan bilgisayardan bakarız onları alma ihtimalimiz olmaz muhtemelen.

Jailbreak Ile edindiğimiz özellikler zaten hepsi, ıos 11 son yenilik katan IOS surumu idi benim açımdan (telefon en düşük cihaz olunca küçük değişimler oluyor sadece ve hepsi de Tweak'ler ile önceki versiyonda oluyor).
Jailbreak kullanmadığım için ne yazık ki bilmiyorum. X'e acaba bu güncelleme gelir mi?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757

Smoke On the Water

Profesör
Reaksiyon puanı
3,910
Hadi ya daha da zaman varmış. Yeni iPhone'lara herhalde sadece televizyondan bilgisayardan bakarız onları alma ihtimalimiz olmaz muhtemelen.

Jailbreak kullanmadığım için ne yazık ki bilmiyorum. X'e acaba bu güncelleme gelir mi?
IOS 13'u Alan bütün cihazlar 14'u de alacak deniyor.