iOS 14 Beta 2 yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
WWDC 2020‘de tanıtılan ve aynı gece beta erişimine açılan iPhone’ların yeni işletim sistemi iOS 14’ün ikinci beta sürümü, etkinlikten iki hafta sonra yayınlandı. iOS 14 bilindiği üzere widget’lar, Uygulama Kütüphanesi ve daha fazlası gibi yeni özellikler getiriyor. iOS 14 Beta 2, stabilizasyonun yanı sıra hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri sunuyor.

ios-14-beta-2-yayinlandi-iste-yenilikler.jpg
iOS 14 Beta 2 için halihazırda yayında olan geliştirici beta sürümüne ek olarak, Apple’ın sürprizi olarak nitelendirilen halka açık beta programı da beta 2 sürümü ile başlatılmış oldu.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Kararlı final sürümü bekliyorum dört gözle. Gelir gelmez hemen yükleyeceğim İOS 14' ü.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Bizim yapabildigimiz tek sey iphone kutu acilimlarini izlemek ?

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
Ben olsam redmi note 8 le a20 ile takas ederdim. Samsung iphoneden sonra en iyi android telefon. Arayuzu cok guzel ve en azindan guncelleme aliyor.
Bende A20 ile Redmi Not 8 takas etmek istiyordum. Fakat ailem "O yetmiyormu ?" Diyor :)

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Ya zamanında Xiaomi' nin piyasasını Vb. Bilmiyordum. Bunu aldım. Pişman oldum aynı fiyatta ne telefonlar varmış diye.
Bende pisman oldum. A10 bile android 10 aldi rn8 alamadi. Ne guzel iphone 6s alicaktim yapistiricaktim ios 14 u

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,748
WWDC 2020‘de tanıtılan ve aynı gece beta erişimine açılan iPhone’ların yeni işletim sistemi iOS 14’ün ikinci beta sürümü, etkinlikten iki hafta sonra yayınlandı. iOS 14 bilindiği üzere widget’lar, Uygulama Kütüphanesi ve daha fazlası gibi yeni özellikler getiriyor. iOS 14 Beta 2, stabilizasyonun yanı sıra hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri sunuyor.

iOS 14 Beta 2 için halihazırda yayında olan geliştirici beta sürümüne ek olarak, Apple’ın sürprizi olarak nitelendirilen halka açık beta programı da beta 2 sürümü ile başlatılmış oldu.

Şu anda yüklüyorum. Kuruluma geçecek birazdan, bakalım 1. betadan beri neler değişti?

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,748
Nerdeyse her insanda iphone 6s var. Hep hava atiyorlar. Kiskaniyorum simdi ne yalan soyliyim.
Aynı donanıma sahip bir SE, bir tane de iPhone 11 cihazım var, kimseye de hava atmadım, aksine Android'e merak salmaya başladım. SE cihazım neredeyse 4.5 yılık, yavaşlığını hissettiriyor betada, normal kullanımda da az da olsa sorun çıkartıyor.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Aynı donanıma sahip bir SE, bir tane de iPhone 11 cihazım var, kimseye de hava atmadım, aksine Android'e merak salmaya başladım.
Bence ios tan android e gecmek kotu bir fikir. Her android in kusurlari var. Samsung un giris segmentleri cok kotu xiaomi redmi guncelleme almiyor xiaomi mi nin miui arayuzu kotu vs.

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
Nerdeyse her insanda iphone 6s var. Hep hava atiyorlar. Kiskaniyorum simdi ne yalan soyliyim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mesela apple a9 mu snapdragon 665 mi?
Hocam o hava atan tipler donanımdan gram anlamayan. Bak bende İphone var diye hava atıp. Farklı telefonlardaki özellikleri kıskanıp genede içlerine atıp. Genede pes etmeyip "Bende İphone var moruq." Diyen tiplerdir.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,748
Bence ios tan android e gecmek kotu bir fikir. Her android in kusurlari var. Samsung un giris segmentleri cok kotu xiaomi redmi guncelleme almiyor xiaomi mi nin miui arayuzu kotu vs.
Giriş segmentten bahsetmiyorum ben, orta ve üst segment için konuşuyorum. Parası yeten gider üst segment de alır, o anlamda kullanıcı deneyimi de artar.

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Giriş segmentten bahsetmiyorum ben, orta ve üst segment için konuşuyorum. Parası yeten gider üst segment de alır, o anlamda kullanıcı deneyimi de artar.
Samsung un sadece amiral gemisi ve orta segment telefonlarini alinabilir buluyorum ben. Giris segment icin oppo veya realme yi alinabilir buluyorum ben. Ozellikle samsung un s10e modelini cok seviyorum. (Samsung ta giris segmenti olarak sadece a10s alinir bence)

İsimyok08

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,106
Değil tabi ki, benim dediğim şey iPhone 11 muadili bir cihaz ile bence Android kıyaslanabilir, iPhone kullanıcısı olarak ben şahsen Apple'da aham şaham bir şey göremiyorum.
Hocam ben benim cihazla kıyaslayarak dedim :) P40 Pro Vb. Güzel cihazlar. Evet güncellik olarak İphone iyi bir marka. Fakat Android'lere güncelleme desteği kesilse bile romlar var.

ThorJ

veritas
Emektar
Reaksiyon puanı
9,748
Detayları ve yeni gelen özellikleri buradan bize bildir kardeşim.
Bildiririm abi:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

@BJKolik abim, gördüğüm kadarıyla en dikkat çeken şey eklenen widgetlerin sayısı ve türü ve çeşitliliği oldukça artmış, şimdi bitti daha göz gezdiremedim çok, arama kısmında birşey yazıldığında widget yolu ile de istediklerinizi gösteriyorlar, kamerada sorun bende mi bilmiyorum ama crash veriyor, birazdan bir hard reset atarım cihaza, şimdilik bunları fark ettim abi, gördükçe paylaşırım yine.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
Valla f/p olsun isterse önüme bedava versinler yine de çin menşeili telefon almam

Malmedy

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,059
Valla f/p olsun isterse önüme bedava versinler yine de çin menşeili telefon almam
İnsanlarin çin telefonlarina karsi onyargisi var anlasilan. Xiaomi kullaniyorum arayuzu kotu olmazi disinda bir sorun gormedim.

xKemalC

Doçent
Reaksiyon puanı
627
İnsanlarin çin telefonlarina karsi onyargisi var anlasilan. Xiaomi kullaniyorum arayuzu kotu olmazi disinda bir sorun gormedim.
hayır bundan dolayı değil bu Çinliler yüzünden düştüğümüz hale bak bi de onların mallarını mı alacağım bu saatten sonra