iOS 14.2.1 yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
551
iOS 14.2.1

Yayınlanma Tarihi ― 19 Kasım, 2020

Yalnızca iPhone 12 modelleri için yayınlanan iOS 14.2.1 yazılım güncellemesinde aşağıdaki sorunlara odaklanılmıştır:
  • Bazı iPhone'larda ses çıkışında yaşanan ses kalitesi sorunlarını çözer.
  • Bazı MMS mesajlarının ulaşmaması sorununu çözer.
  • iPhone 12 mini için kilit ekranındayken yaşanan ekrana dokunma sorununu çözer.

Reaksiyon puanı
551
Arkadaşlar, ayrıntıya dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama güncelleme yalnızca iPhone 12 modelleri için yayınlandı.

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
@Erenist2020 güncellemeli miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bana gelmemiş güncelleme.
Güncelleme yapma.Bekle.Cihazın yeni olduğu için performans sorunu yaşamazsın ama batarya performansın düşebilir.Ağustos ayında 14 ün bitiş sürümünü güncelle,keyfine bak.Şu anda yapacağın her güncelleme bir risk.O kadar para vermişsin risk alma derim.

İnşallah kankam ya valla birde mobil veriyle uygulama indirebilsem süper olcak
Senin bu sorun büyük ihtimal Vodafone dan kaynaklanıyor.Sen Vodafone dan kurtulmaya bak.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Güncelleme yapma.Bekle.Cihazın yeni olduğu için performans sorunu yaşamazsın ama batarya performansın düşebilir.Ağustos ayında 14 ün bitiş sürümünü güncelle,keyfine bak.Şu anda yapacağın her güncelleme bir risk.O kadar para vermişsin risk alma derim.

Senin bu sorun büyük ihtimal Vodafone dan kaynaklanıyor.Sen Vodafone dan kurtulmaya bak.
Ben zaten 14.2 kullanıyorum.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Bugüne kadar sorun yaşamaman bundan sonra yaşamayacağın anlamına gelmiyor.Apple ın güncelleme olayına final sürümü dışında çok güvenmiyorum.
İlk sürüm sorunlu olur ya genelde. Bilmem sorun bulamadım ama bir hata buldum sistemde.