iOS 12 yenilikleri için erteleme kararı!

• Konuyu başlatan Shiftdelete.Net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
ios-12-yenilikleri-icin-erteleme-karari-sdn-01.jpg

Apple, iOS 12 ile birlikte sunmayı planladığı bazı önemli özellikleri gelecek yıl sunma kararı aldı. İşte, şirketin iOS 12 yeniliklerini ertelemesinin nedeni.

https://shiftdelete.net/ios-12-yenilikleri-icin-erteleme-karari

:: Yenilik yerine performans ve güvenilirliğe odaklanılması hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Yemisim güvenlik güncellemesini. Zaten 3 ayda bir yeni güncelleme geliyor ve her defasinda bir güvenlik acigini kapatiyor ayni zamandada telefonun icine ediyor. O sürekli güncelleme veriyor diye fanboyluk yapanlara güzel bir haber muhakkak.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Yemisim güvenlik güncellemesini. Zaten 3 ayda bir yeni güncelleme geliyor ve her defasinda bir güvenlik acigini kapatiyor ayni zamandada telefonun icine ediyor. O sürekli güncelleme veriyor diye fanboyluk yapanlara güzel bir haber muhakkak.
Aynen öyle. Ama şimdi fanboylar gelir ama iOS stabil çok eyi Samsung kötü diye. Evet iOS o kadar stabil ki bu yüzden iOS 11 ile şikayetler dolu

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Apple bence merak uyandirmak icin yapabilecegi yenilikleri erteliyor ki yarin obur gun elinde yenilik bitmesin

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Apple bence merak uyandirmak icin yapabilecegi yenilikleri erteliyor ki yarin obur gun elinde yenilik bitmesin
Klasik apple ne beklersin ben bu kadar kazık ve çıkarcı firma görmedim. Ellerinde yenilik bitti şimdi de ne kadar daha batmadan Devam etsek diye düşünüyorlar

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Apple batmaz daha fanboy çok
Batar batar iPhone X pek tutulmadı mesela hatta Çin’de hiç iPhone X satılmamış. Tabii Çin’in siyasi olarak ABD’ye düşman olduğunu hatta kendi ülkesinde Facebook whatsaap bile kullandırmadığını düşünürsek oldukça normal. Apple 3-4 sene sonra batışa geçer artık. Şu yavaşlatma olayı da gündemde Apple’ı baya sarstı hele ki.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bravo böyle devam et çıkmaz yola yakınlaşıyorsun

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ne yeniliği ya İOS 11' de gördük yeniliği işime yaramıyor hiç biri kişiselleştirmeye yönelik kullanıma uygun yenilik istiyoruz gereksiz uygulamalara yeniliğe gerek yok. Günlük kullanıma uygun rakiplerinde olan özellikleri yap görelim İOS efendi.

Reaksiyon puanı
84
Ne yeniliği ya İOS 11' de gördük yeniliği işime yaramıyor hiç biri kişiselleştirmeye yönelik kullanıma uygun yenilik istiyoruz gereksiz uygulamalara yeniliğe gerek yok. Günlük kullanıma uygun rakiplerinde olan özellikleri yap görelim İOS efendi.
Aşşağıdan yukarı kaldırıp mobil veriyi kapat aç dışında bir işe yaradığını görmedim. Birde Night mode işe yarıyor.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Aşşağıdan yukarı kaldırıp mobil veriyi kapat aç dışında bir işe yaradığını görmedim. Birde Night mode işe yarıyor.
Bende bunu demek istemiştim zaten bende mobil veri 24 saat açık açma kapama derdi yok ama bunun haricindeki İOS 11 ile verilen yenilik işe yaramıyor. Farklı, cezbedeci, ilgi gören ve günlük kullanıma uygun işlevsel yenilik getirmesi lazım İOS' un.

Reaksiyon puanı
84
Bende bunu demek istemiştim zaten bende mobil veri 24 saat açık açma kapama derdi yok ama bunun haricindeki İOS 11 ile verilen yenilik işe yaramıyor. Farklı, cezbedeci, ilgi gören ve günlük kullanıma uygun işlevsel yenilik getirmesi lazım İOS' un.
En azından dahada farklı göze dahada çok hitap eden bir arayüz güncellemesi hoşuma giderdi benim açımdan.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
En azından dahada farklı göze dahada çok hitap eden bir arayüz güncellemesi hoşuma giderdi benim açımdan.
Aslında ara yüz fena değil ama hava durumu yer bilgisi gibi bilgiler ana ekranda olmalı görünmeli saat daha da büyük görülmeli, tarih ibaresi olmalı, ismimizi ya da başka bir şeyi yazmalıyız gibi şeyler olsa fena olmaz.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Androide geçin kurtulun. :D
Android' li Nokia hayalim.

Son düzenleme:

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Açıkçası ben iPad için Dock kısmını çok beğendim. Apple genelde iPad kere yazılım güncellemesi verirken iPad leri daha da önemsiyor galiba.

rubarovan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
320
Böyle bir karara varmaları güzel ama iOS12’ye kadar sürecin uzaması kötü bir durum. Bence bir an önce bu sorunları halledil iOS11’i iOS10 Stabilliğine getirmeleri gerekiyor.

SeKoLoJiK

Asistan
Reaksiyon puanı
47
design olarak en begendigim telefon markasi Samsung, lakin oda korkak davranip kücük piller koyuyor telefonlarina. Huawei desen hersey var ama kulaklik girisi yok. Xiaomilerin cameralari dandik. Okeye dördüncü aranir gibi hepsinde birseyler eksik :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslında ara yüz fena değil ama hava durumu yer bilgisi gibi bilgiler ana ekranda olmalı görünmeli saat daha da büyük görülmeli, tarih ibaresi olmalı, ismimizi ya da başka bir şeyi yazmalıyız gibi şeyler olsa fena olmaz.

Android' li Nokia hayalim.
Yeni Nokialarla Android dünyasona adım atarsınız o zaman. :D

design olarak en begendigim telefon markasi Samsung, lakin oda korkak davranip kücük piller koyuyor telefonlarina. Huawei desen hersey var ama kulaklik girisi yok. Xiaomilerin cameralari dandik. Okeye dördüncü aranir gibi hepsinde birseyler eksik :D
S7 Edge'ye 3600 koyan samsung Note 8'e 4000 koyardı Note 7 vakası olmasaydı. :D

Son düzenleyen moderatör:

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Yeni Nokialarla Android dünyasona adım atarsınız o zaman. :D

S7 Edge'ye 3600 koyan samsung Note 8'e 4000 koyardı Note 7 vakası olmasaydı. :D
Düşünmüyor değilim zengin android içeriği ve Nokia kalitesi ile iyi bir deneyim yaşamak istiyorum.

RasyoneL78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Klasik apple ne beklersin ben bu kadar kazık ve çıkarcı firma görmedim. Ellerinde yenilik bitti şimdi de ne kadar daha batmadan Devam etsek diye düşünüyorlar
hocam şöyle diyim sana batar demişsinde dünyanın en zengin firması apple yakında dünya rekoru kıracaklar dünyanın en zengin firmasının batıcağını sanmıyorum