iOS 11’de Bluetooth ve Wi-Fi Niye Kapanmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Kontrol Merkezi’nden kapattığınız Bluetooth bağlantınız tüm bağlantınızı kaybetmeden kapanır. Sebebi ise diğer Apple cihazlarıyla bağlantının kolayca kesilmemesini sağlamaktır. Örneğin Apple Pen, Apple Watch, AirPods cihazlarınızla kurulan bağlantıyı Kontrol Merkezi’ndeki ayarla kesemezsiniz.

Mantıklı aslında, herkes kronik bir problem olarak feedback yapmışlar. Yanılmışlar sanırım.

b734e4a4fa1bbf7d1f66498ded341efe615fdcaa.jpeg

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Ek bilgi; kontrol merkezinden wifi ve bluetooth sadece bağlantıyı keser, kapatmak için ayarlardan kapatılması gerekiyor.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bu bir özellik bug yani hata değil otomatik olarak bağlanmıyor hiçbir wi fi ye sadece uykuda bekliyor aktif edince aktif oluyor wi fi ve Bluetooth güncelleme ile gidecek bir şey değil apple ısrarla üzerinde duruyor apple’ın geri getireceği tek şey 3D Touch çoklu görev özelliği yani sola bastırınca uygulamaların gözükmesi

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yine Apple yine ayarsız bir hareket
Geçin Android'e kurtulun 10 türlü yerden wifiyi tam anlamıyla kapatırsıniz sadece wifi değiştirmek mi istiyorsunuz?
Açın bildirim panelinden halledin
Screenshot_20170927-154826.png

Apple'in iOS 8'den beri ana iOS ilk sürümlerinde stabilite sorunh yaşamadığını bir özellik de sıkıntı çıkarmadığını daha görmedim.
Dünyanın en büyük yazılım şirketi sözde

Son düzenleyen moderatör:

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Yine Apple yine ayarsız bir hareket
Geçin Android'e kurtulun 10 türlü yerden wifiyi tam anlamıyla kapatırsıniz sadece wifi değiştirmek mi istiyorsunuz?
Açın bildirim panelinden halledin Ekli dosyayı görüntüle 28075
Apple'in iOS 8'den ilk sürümde stabilite sorunh yaşamadığı bir özellik de sıkıntı çıkarmadığını daha görmedim.
Dünyanın en büyük yazılım şirketi sözde

Sen android'inle mutlu ol bize dokunma :D

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
IOS'unda ANDROİD'inde avantajları var. Tartışmayalım ya :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
iOS'un bazen anormal uygulamalarda daha kararlı çalışması , iPhonelarin aynı işlemci gücünde bazı Android cihazlardan videoyu bariz daha hızlı işlemesi dışında hiç bir avantajı yok. Stabilite falan filan demeyin yalan o yalan

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
iOS'un bazen anormal uygulamalarda daha kararlı çalışması , iPhonelarin aynı işlemci gücünde bazı Android cihazlardan videoyu bariz daha hızlı işlemesi dışında hiç bir avantajı yok. Stabilite falan filan demeyin yalan o yalan

Tamam işte oda stabilite.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Yo hayır Androcuyum ama IOS'un stabilliği hiç bir işletim sisteminde yok.

likable03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnadına apple inadına iphone ama olmuyor saçma bir güncelleme getirmişler Telefon aptallaştı ağırlaştı anlamadım.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yo hayır Androcuyum ama IOS'un stabilliği hiç bir işletim sisteminde yok.
Ne stabilitesi yahu 6sde oyundan da attı kamerada da dondu denediğim 6slerde max 2 haftalık kamera donanlardan birisi 3 saatlik cihaz.
iOS'muş fasa fişo işletim sistemi hatta oyuncak desek daha doğru iPad Pro'ya oyuncak iOS'u koyuyorlar ya şaka gibi

Senin stabil dediğin işletim sistemi ana sürümleri geldiği ilk zamanlar gelen hata sorun çıkardı 8den beri
8'de 6 Plus performans sorunları ile geldi 9'da ne olduğunu tam hatırlamıyorum 10da cihazlar alev alev yanıyordu bonus olsun 6s Plus 9.2de wifi sorunu 6s Plus 9.3de safari ve chromeda kitlenme 10.2.1 de ise iPhone 7de bile su gibi şarj düşüşü donma alev alma sorunları iOS 11 ise malumunuz zaten
Sizin stabil dediğiniz işletim sisteminin vukuatları bunlar.
7.0 gelen hiçbir Android amiral gemisi 6.0.1 gelen hiç bir Android amiral gemisi bunun gibi çakılmadı geç geldi stabil geldi hatta gelen güncellemelerle iyileşti
iOS 5-6-7 kullanan kişiler Apple'ın eski Apple olmadığını söylüyor. Apple'ın stabilite artısı yok. Adamlar işletim sistemine özellik koydukça stabil olsun diye donanım yükseltiyorlar. 7 Plus'dan 3GB RAM var. Düşün 6da 1 GB vardı art arta 2 sene ram yükselttiler
Çok muhteşem 8 aç bak iOS 11'de ramde uygulama tutamıyor.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Ne stabilitesi yahu 6sde oyundan da attı kamerada da dondu denediğim 6slerde max 2 haftalık kamera donanlardan birisi 3 saatlik cihaz.
iOS'muş fasa fişo işletim sistemi hatta oyuncak desek daha doğru iPad Pro'ya oyuncak iOS'u koyuyorlar ya şaka gibi

Senin stabil dediğin işletim sistemi ana sürümleri geldiği ilk zamanlar gelen hata sorun çıkardı 8den beri
8'de 6 Plus performans sorunları ile geldi 9'da ne olduğunu tam hatırlamıyorum 10da cihazlar alev alev yanıyordu bonus olsun 6s Plus 9.2de wifi sorunu 6s Plus 9.3de safari ve chromeda kitlenme 10.2.1 de ise iPhone 7de bile su gibi şarj düşüşü donma alev alma sorunları iOS 11 ise malumunuz zaten
Sizin stabil dediğiniz işletim sisteminin vukuatları bunlar.
7.0 gelen hiçbir Android amiral gemisi 6.0.1 gelen hiç bir Android amiral gemisi bunun gibi çakılmadı geç geldi stabil geldi hatta gelen güncellemelerle iyileşti
iOS 5-6-7 kullanan kişiler Apple'ın eski Apple olmadığını söylüyor. Apple'ın stabilite artısı yok. Adamlar işletim sistemine özellik koydukça stabil olsun diye donanım yükseltiyorlar. 7 Plus'dan 3GB RAM var. Düşün 6da 1 GB vardı art arta 2 sene ram yükselttiler
Çok muhteşem 8 aç bak iOS 11'de ramde uygulama tutamıyor.
Tanı ve teorilerinde haklı olabilirsin ancak bu dediğin şeyleri her kullanıcı yaşamıyor RAM olayına gelirsek IOS için pek RAM'ın önemi yok ancak çoklu uygulamalarda şuan problem yaşanabilir ancak yine sorun olmayacağını düşünüyorum. Ekstradan AVATAR'ında Steve Jobs olup elinede Iphone olmasıda ayrı bir mizah. Hem IOS'u göçürmeye çalışıyorsun hemde Steve babayı seviyorsun :)

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Madem konu stabiliteden açıldı şu an iOS 11 çok kötü durumda acil olarak güncellenmesi lazım
1.Şarj çok çabuk bitiyor
2.3d touch fps düşüşü var
3.Bazen wi fi kendi kendine açılıyor
4.Dock bölümünde iPhone larda uygulama altında ifade YÖK
10 betadan geçmiş bir sistem nasıl bu kadar bug dolu oluyor anlamış değilim güncelleme ile düzeltiyorlar ama bu seferde başka bir şeyi bozuyorlar