İOS 10

Bu konuyu okuyanlar

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Arkadaşlar twitter'da İos 10'un iphone 4 gelebileceği konuşuluyor. Bence gelmez ama bu hesaplar büyük hesaplar ve keşke 4 ios'u alsa derdim.

Fundikap

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Güldürdün öyle bişey imkansız bence [emoji2]

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
4'ün desteği kesildi zaten. Gelmez.

Derdest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Apple böyle bir şeyi ne yapar ne atar, birisi dalga geçmek için atıyor. Kimse bindiği dalı kesmez kesse kesse Nasrettin Hoca keser. :)

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Birçok söylenti duymama karşı sizin bahsettiğiniz bu söylenti kesinlikle birinin insanlar ile dalga geçmek için uydurduğu bir bilgi olmuş.
Eğer iOS 10 ile ilgili beklentiler ne derseniz çoğu kullanıcı iOS 9 ile yaşadığı saçma bugların 10 ile artık tekrar yaşanmamasını ayrıca daha stabil ve işlevsel bir yazılım sunulmasını istiyor.

Tubicaliskan

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Birçok söylenti duymama karşı sizin bahsettiğiniz bu söylenti kesinlikle birinin insanlar ile dalga geçmek için uydurduğu bir bilgi olmuş.
Eğer iOS 10 ile ilgili beklentiler ne derseniz çoğu kullanıcı iOS 9 ile yaşadığı saçma bugların 10 ile artık tekrar yaşanmamasını ayrıca daha stabil ve işlevsel bir yazılım sunulmasını istiyor.
Beta 2 kullanıyorum ve şu anda bile bunu kısmen başarmış gibi gözüküyorlar. Animasyonlar daha güzel, stabil ve hızlı olmuş. Uygulamadan açılan tarayıcının bitti tuşu tepki vermiyordu o düzelmiş. Tapatalk' ta ki kasıntı gitmiş. Şimdiye gördüklerim bunlar.

F.C.B.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beta 2 kullanıyorum ve şu anda bile bunu kısmen başarmış gibi gözüküyorlar. Animasyonlar daha güzel, stabil ve hızlı olmuş. Uygulamadan açılan tarayıcının bitti tuşu tepki vermiyordu o düzelmiş. Tapatalk' ta ki kasıntı gitmiş. Şimdiye gördüklerim bunlar.
Kardeşim IOS 10 BETA 2 nasıl yaptın rica etsem açıklar mısın ? Bende BETA 1 var BETA 2 ye yukseltemiyorum. ayarlar>genel>yazılım güncelleme>IOS 10.0 yazılımınız güncel diyor

Son mesajlar