İos 10 Yaşadığım Büyük Problem !

Bu konuyu okuyanlar

3310

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Merhaba SDN sakinleri 6S kullanıcısıyım IOS 10 güncellemesini OTA üzerinden telefon şarjdaykeyken yükledim ama yaşadığım büyük bir problem var telefonun kullanılabilir hafızası gittikçe azalıyor en son 1.81 gb gibi bir şeydi şuanda 1.55 gb üstelik iphonun kendisine ait kullanılmayan uygulamaları silmeme rağmen. Yarın sabah istanbula yola çıkacağım beni yarı yolda bırakmasını istemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

karargahx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
cihazın yedeğini al. ios 10u ipsw olarak indirip cihazı dfu moda alıp iphone 6s i tekrar yükle uygulamalar belli bi süre sonra baya ön bellekden yer kaplıyor.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
battery uygulaması ile cache silinebiliyor tavsiye ederim

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba SDN sakinleri 6S kullanıcısıyım IOS 10 güncellemesini OTA üzerinden telefon şarjdaykeyken yükledim ama yaşadığım büyük bir problem var telefonun kullanılabilir hafızası gittikçe azalıyor en son 1.81 gb gibi bir şeydi şuanda 1.55 gb üstelik iphonun kendisine ait kullanılmayan uygulamaları silmeme rağmen. Yarın sabah istanbula yola çıkacağım beni yarı yolda bırakmasını istemiyorum lütfen yardımcı olur musunuz

Telefonu recovery yapın tekrar ios10'u kurun

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Güncelleme ile sorun yaşıyorsanız, yedeklerinizi aldıktan sonra ITUNES ile recovery yaparak tekrardan sıfırlayın daha stabil çalışmaya başlayacaktır.