ios 10 gelmesi ile iphone 5/5s/5c/6 gibi eski serilerde yaşanan sorunlar

Bu konuyu okuyanlar

yuarslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
İos 10 güncellemesini düşük serili iphonelarda kurulması ile yaşanan bazı yavaşlamalar ve sorunlardan bahsederseniz hepimizin faydasına olur. Hem de bu yolla burada çözümleri birlikte ararız.

BerkayKlnc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
ios 10 tanıtımlarında telefonu havaya kaldırdığımızda kapalı olan ekran açılıyordu fakat benim telefonumda böyle bi olay yok bu durum sadece 6s modellerine mi özel ? (iphone 6 kullanıyorum)

Eski hesap22

Müdavim
Reaksiyon puanı
801
ios 10 tanıtımlarında telefonu havaya kaldırdığımızda kapalı olan ekran açılıyordu fakat benim telefonumda böyle bi olay yok bu durum sadece 6s modellerine mi özel ? (iphone 6 kullanıyorum)
Maalesef çoğu durumda iPhone 6 modelinin başını kel bırakıyorlar ne varsa 6S/7 koyuyorlar...

Not : yinede ayarlara bakın :);)

darkgamer_gs

Asistan
Reaksiyon puanı
18
3D Touch'a biraz daha widget desteği geldi. Bana en verilmemesi üzücü gelen özellik Raise to Wake Up özelliği oldu. Onun sebebi de M8 işlemcisi bütünleşik olmadığı için çok şarj yermiş. Bu ikisi dışında her yenilik diğer cihazlara da geldi. Ve bu iOS 10'un kesinlikle iOS 9 faciası gibi olmayacağını söyleyebilirim.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498

iPhone 6 7 6 7 Plus modellerinde var o özellik.

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evet,6s modellerinde

Zipacka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sanki tuşkilidi açıldımı ana menuye biraz yavaş geçiyor
Iphone 6s plues