iOS 10 Beklentileri Karşıladı mı?

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
iOS 10 Beklentileri Karşıladı mı?

Apple'ın iOS 10 ile sunduğu yenilikler kullanıcıları tatmin etmemişe benziyor. Peki, iOS 10 gerçekten eleştirileri hak ediyor mu? iOS 10'un tüm detaylarını masaya yatırıyoruz.

Son düzenleme:

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Bayağı iddaalı bir şey söyledin.
windows + ios =< Android olmasın o?
Hesapta yanlış yaptık aynen dediğin gibi oldu bu İOS 10 iftara az kala devreler yandı widget kartları bildiğin android olmuş ilk gördüğümde acaba İOS 10 yerine nexus umu tanıtıyorlar zannettim

trianon

Asistan
Reaksiyon puanı
15
ios 10 şuana kadar apple ın yaptığı en kötü yazılım güncellemsi bildiğimiz orenkleri ve stabiliteyi yitirmiş gibi gözüküyor.ayrıca ekranını kaydırarak açma kalktı tuş daha çabuk bozulacak bide ana ekrandaki bildirimler beyaz balon içinde çok kaba durmuş

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
Taklitler, asıllarını yaşatamaz..

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
ios 10 şuana kadar apple ın yaptığı en kötü yazılım güncellemsi bildiğimiz orenkleri ve stabiliteyi yitirmiş gibi gözüküyor.ayrıca ekranını kaydırarak açma kalktı tuş daha çabuk bozulacak bide ana ekrandaki bildirimler beyaz balon içinde çok kaba durmuş
Dostum beta 1 bu gelistirici beta hemde Sakin ol ve son sürümü bekle

SeeTake

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Bu beta sürümü gayet stabil. Şöyle söyleyeyim ; iOS 9'un halka açık ilk betasını yüklediğimde, telefon haşat olmuştu resmen. Ama bu ilk beta olmasına rağmen çok iyi geldi bana. Tabi eksikleri var. Ama final sürüme daha 3 ay var. Ben sorunların çoğunun çözüleceğini düşünüyorum final sürümüne kadar.