İnternetten video izlerken kasıyor mozilla ve chrome

Bu konuyu okuyanlar

52qwer37lq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 1 hafta once yeni bir laptop aldim farcry3 ü highta oynayabiliyorum ancak internette video film vs. izlerken kasıyor chrome ve mozilladan denedim yine ayni sekilde ancak pcye indirip izlediğimde sorun yok flash playerida güncelledim lütfen arkadaşlar yardim

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Birden fazla virüs programı varmı veya Gereksiz eklentiler ...

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bilgisayarın laptop ise 2 tane ekran kartına sahip olabilir. İnternetten yüksek performanslı tarayıcı nasıl çalıştırılır yazarsan biraz bir şeyler bulabilirsin.

52qwer37lq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarın laptop ise 2 tane ekran kartına sahip olabilir. İnternetten yüksek performanslı tarayıcı nasıl çalıştırılır yazarsan biraz bir şeyler bulabilirsin.
Yüksek performanslı nvidia işlemcisinimi kastetin nete yazdim pek birsey cıkmıyor. Nvidia denetim masasina giriyorum genel ayarlarda (3dayarlarinda) yüksek performanslı nvidiayi seciyorum program ayarlarında chrome seciyorum nvidia yerine entegre grafiği sectiriyor zorla :S :S

Bilgisayarda bi tek norton yüklü oda aldiğimda yüklüydü zaten

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yüksek performanslı nvidia işlemcisinimi kastetin nete yazdim pek birsey cıkmıyor. Nvidia denetim masasina giriyorum genel ayarlarda (3dayarlarinda) yüksek performanslı nvidiayi seciyorum program ayarlarında chrome seciyorum nvidia yerine entegre grafiği sectiriyor zorla :S :S

Bilgisayarda bi tek norton yüklü oda aldiğimda yüklüydü zaten

Sanırsam programa sağ tıklayıp yüksek performansla çalıştır diyerek yapabilirsiniz. Olmazsa ne yapılacağını tam olarak bilmiyorum

Son mesajlar