İnternetten video indirmek için program

memin_1461

Asistan
Reaksiyon puanı
4
İnternette gördüğüm videoları idirebileceğim bir program arıyorum.Her sitedekini indirmese bile en az youtube'dakileri indirsin var mı böyle bir program

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Bunla ilgili Forumda çok konu var ama ben yine yazayım
İDM

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Fast Video Downloader eklentisi var firefox için istersen deneyebilirsin tüm sitelerde işe yarıyor

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternette gördüğüm videoları idirebileceğim bir program arıyorum.Her sitedekini indirmese bile en az youtube'dakileri indirsin var mı böyle bir program
youtube için programa gerek yok. Resimdeki gibi yapman yeterli.
http://n1309.hizliresim.com/1f/6/scspw.jpg
------------Buda videoyu farklı formatlarda indirmene yarar misal mp3 olarak
http://www.clipconverter.cc/

Linke tıkla açılan yerde
ClipConver.cc 'ye Hoşgeldiniz - YouTube videolarını; MP3, AAC, WMA, M4A, OGG, MP4, 3GP, AVI,MPG, WMV ve FLV formatlarına dönüştürebilirsiniz.!
Yazısının altında
medya linki yazan yere youtubekı linkini yapıştır devama tıkla lütfen bekleyin,URL kontrol ediliyor yazısı çıkar.Azcık bekleyince algılanan medya ve videoyu göster lınklerı cıkınca hemen alttakı dönüştürülecek formattan format seçin örnek mp3 ü.seçince altta dönüştürme ayarları çıkıyor bişiye dokunmayın alttaki başlata tıklayın.dönüştürme işlemi başlar artık video boyutuna göre beklersınız.Dönüştürme bitince dönüşüm başarıyla tamamlandı yazısı ve altta download yazısı çıkar.Downloada tıklayın hepsi bu kadar mp3 pc nize inmeye başlar .

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşalr önerdiğiniz İnternet Download Manager(İDM) ücretlidir ve dosya indirme yöneticisidir. Konuyu açan arkadaş '' internetten video indirebilen '' bir program aramış başka ekstra özellikleri olan bir program sormamış.

RealDownloader arkadaşın aradığı programdır...

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşalr önerdiğiniz İnternet Download Manager(İDM) ücretlidir ve dosya indirme yöneticisidir. Konuyu açan arkadaş '' internetten video indirebilen '' bir program aramış başka ekstra özellikleri olan bir program sormamış.

RealDownloader arkadaşın aradığı programdır...
idm ücretli ama crack bulursan beleş oluyor.İnternettende sadece dosya değil hertürlü şey indiriyor buna youtubede olmak üzere videolar dahil.Ayrıca sadece youtubeden indirebilsemde yeter demiş benim yukardakı mesajda youtubeden hemde proğramsız çok kolay şekilde nasıl indirileceği yazdıgı gıbi sitede arama yaparsa youtube ilgili bölümde youtubeden nasıl video indirebilecegine dair pekçok mesaj görecektir.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
idm ücretli ama crack bulursan beleş oluyor.İnternettende sadece dosya değil hertürlü şey indiriyor buna youtubede olmak üzere videolar dahil.Ayrıca sadece youtubeden indirebilsemde yeter demiş benim yukardakı mesajda youtubeden hemde proğramsız çok kolay şekilde nasıl indirileceği yazdıgı gıbi sitede arama yaparsa youtube ilgili bölümde youtubeden nasıl video indirebilecegine dair pekçok mesaj görecektir.

Neden bedava alternatif varken crack kullanıp kul hakkına girsin ? Neden sistemine virüs bulaştırsın ? Eğer amacı her türlü dosya indirebilecek programsa onunda ücretsiz kaliteli alternatifleri mevcut zaten. İnsanları yanlış yönlendirmenin anlamı yok...

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İDM varken gerisi tırt :dirol:

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Neden bedava alternatif varken crack kullanıp kul hakkına girsin ? Neden sistemine virüs bulaştırsın ? Eğer amacı her türlü dosya indirebilecek programsa onunda ücretsiz kaliteli alternatifleri mevcut zaten. İnsanları yanlış yönlendirmenin anlamı yok...

kul hakkı konusunda haklsın.ALLAH razı olsun.Net alemınde gercek olan malesef şöyle birşey var her programı herkes parayla satın alamaz pc için net için o kadar çok program var ki.Ha dersın kı ücretsiz altenatıf var iyide alternatıfler o asillerın yerını tutmuyor .Beleş olanlar ya süre kısıtlamalı oluyor ya da özellık kullanımı kısıtlı oluyor kısaca tuzsuz yemek gibi oluyor.Gönül isterdiki programları parayla alayım beleşe değil .Şu aşamada çok ama çok zor.Misal pc ye format attrııyoruz o bile korsan laç kişide gerçek format var.Nerden baksan 300 tl falan bir format cdsı.Ama genede keşke paramızla alabılsek her programı .Zor çok ama cok zor netten araklamaya devam edıcez.yinede uyarın için teşk ederim.

GoByMe

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Kullanabilirsen orbit hem hızlı hem virüs felan yok youtubeden de indirebiliyor

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
Free Download manager ücretsiz hemde idm gibi bir farkı yok ben çok seviyorum şahsen

emmolu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Free Download manager ücretsiz hemde idm gibi bir farkı yok ben çok seviyorum şahsen
googlede aradım türkçe sayfalarda bulamadım yabancı sitenın birinden indirdim ama yüklenmıyor.Bizahmet sendekı programı upload edermsın bizde faydalanak yada güvenle indirfebilecegımız link verebilirmisin

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar İDM alternatifi video incelemede yaptık sitede mevcut Download Accelerator Manager progamı en iyisidir. Video, film, müzik, flash video, her yerden video indirebilirsiniz :)

Aynı zamanda bir başka program Getgo Download Manager ücretsiz harika bir indirme yöneticisidir. Onunlda her yerden video indirebilirsiniz.