İnternetten para kazanma

Bu konuyu okuyanlar

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Slm arkadaşlar buradan büyük paralar kazanmak değil harçlık çıkarma için bilgi verecektir bildiğiniz varsa yaziniz

mehmetcanaksu

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Belli başlı sitelere fotoğraf yükleyerek bu fotoğraflarının satılması karşılığı para kazanmak mümkündür.

onur güner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o konuda genelde reklam tıklayarak ya da anket doldurarak sistemler var ben eskiden Paidverts girmiştim ama ilgilenemedim belki sen düşünebilrsin ama aylık belli bi gelirim olsun dersen konu açtım bakabilirsin kafana yatarsa

Emine kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Harclik
--- Gönderi Güncellendi ---
Profesyonel Sosyal Takipci ve Para Kazanma Sistemi - Free Social Media Exchange YouTube Berker için harika bir site ve para kazanması çoklu site
Kayıt Ol | Çılgın Geri Dönüşüm | Oyun Oyna Para Kazan iyi para kazanılabilen oyun
Anzerler oyun oyna kazan
Çiftlik Geliri para kazan
TEKNOLOJİ CANAVARİ super site takip edin
Link Kısaltma Servisi link tiklat para kazan
Link.TL - url shortener and earn money! link tiklattirma sitesi
Link Kısaltma Servisi link tiklat para bc.vc - a modern URL shortener super
HitBas youtube
ne eksik acaba

gayrimenqul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle sitelerle uğraşmak başkalarına köle olmak gerekmez. Kitap okuyun kazancınız o bütün uğraşlarla hiçbir gelir elde edemediğinizi anladığınız zaman yaşadığınız stresten daha az olur, ama siz yine de karlı çıkarsınız.

turkcoins

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternetten para kazanma konusunda bir çok yerde çeşitli makaleler mevcut lakin, Bu reklam tıklama, makale okuma yada site gezme gibi tıklama başına para yatıran sitelerin çoğu sadece kötü amaçlı olarak açılmış siteler. Bunların hemen hemen hepsi ( istisnalar hariç ) ödeme yapmazlar. Ayrıca sizden saadet zinciri gibi. referans olarak üye getirmenizi ve getirdiğiniz referansların da belirli bir bakiyeye ulaşmaları gerektiğini söylerler. Kullanıcı emeği boşa gitmesin diye bunuda yapar hem kendinin hemde etrafındaki referanslarının zamanını çalmaktan öteye gidemez..

bozo11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Link.tl

aklıma başka bir şey gelmedi :D

Doga Korkut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben de bu konuda bir dönem detaylı bir araştırma yapmıştım üstte yazılanlar evet belki bir iki yöntem fakat çağımız artık internet çağı ve bunların dışında bir çok yöntem varmış meğer. Google üzerinden internetten para kazanmak diye aratma yaptığınız zaman bir site bayaa ayrıntılı madde madde anlatmıştı. Benim çok işime yaradı. Sitenin ismini şimdi hatırlayamıyorum ama ilgilenirseniz bulmaya çalışırım.
Edit: şimdi baktım sitenin ismi ''wpmavi''.

ayhn011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar,
Bundan 10 sene öncesinde olsaydık aklımıza birkaç online gelir kaynağı olabilirdi.
Blog yapmak, Makale Yazarlığı, Anket Sitesinde anket doldurmak..
Belki bu listeye birkaç yöntem daha ekleyebilirdik. Ama artık dünya farkında olmadığımız kadar hızlı değişiyor. İnsanlar upwork gibi sitelerden kendilerine online asistan kiralayıp saatine yüzlerce lira ödeyebiliyorlar.
Hâl böyleyken dostlarım, biraz modern çağımızın bize sunduğu imkanlara gözlerimizi açmamız gerekmekte.
Dünya nüfusu bugün itibariyle 8 Milyar'a yaklaşıyor.
Amazon'un ise her ay 2.5 Milyar ziyaretçisi var. Buradaki fırsatı görebiliyor musunuz :)
Detaylı bilgi almak isteyen arkadaşlarım, benimle iletişime geçebilirler.

ayhn011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Yanlış anlamayın lütfen, merak ettiğimden soruyorum.
Neden biz çok para kazanabilecekken harçlık kazanmayı tercih ediyoruz ?

ayhn011

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Şöyle ki, bu konuyu araştırmış ve büyük hedefleri olan biri olarak şunları söyleyebilirim.
Bizim kültürümüzde ne var ?
Azıcık aşım dertsiz başım,
Azla yetinmeyen çoğu hiç bulamaz.
Az olsun öz olsun.
Başımı sokacak bir evim olsun yeter.
Şimdi gördüğünüz gibi, bizim toplumumuzda yetişen her bebek aslında doğduğu günden itibaren kıtlık halinde olması, bunun dertsiz olacağı empoze ediliyor. Zenginliğin ve kıtlığın ayrı zorlukları olduğu görülmüyor.
İnsanlara bunları söylediğinizde bunun doğru olduğu ve kendilerinin konfor alanındaki huzurları kaçtığı için bizlerin bu görüşümüzü kabullenmiyorlar. Ama ne yazık ki, ben kıtlık zihniyetinde değilim ve 21 yaşımda 1 Milyon Lira değerinde arabalara binebilecek kadar büyük hedeflere ilerliyorum. Kısacası hayal kurmaya, o hayaller için mücadele etmeye ihtiyacımız var. Youtube da video izleyerek 50 kuruş kazanmaya değil.
Ufkunu genişletmek isteyen arkadaşlara elimden geldiği kadar olması gereken hayat görüşünü anlatırım.