İnternetteki satılan steam hesapları

Bu konuyu okuyanlar

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Herkese tekrardan merhaba :)
Bir sorum olacaktı arkadaşlar..
İnternette rdr2 yüklü , bilmem gtaV yüklü vs. oyunlar yüklü olan steam hesapları satılıyor. Ve gereğinden de ucuz..
Sizce bunları almak mantıklımıdır ?
O aldığımız steam hesabına girip oyunu pc ye indirirsek, sonra çıkış yaparsak o steam hesabından kendi hesabımızla oyunu oynayabilirmiyiz , yoksa her oynamak istediğimizde o hesaba mı girmemiz gerekiyor..
Şimdiden çok teşekkürler vakit ayırıp yardım ettiğiniz için :)

Rootsyl

Müdavim
Reaksiyon puanı
514
bunları alınca genelde maili değiştirtmiyolar.. 1-2 ay sonra şifre değişiyor. Yani oyunu sadece bi süre oynayabiliyosun o yüzden fiyat normal.

Halsizilik3456

Asistan
Reaksiyon puanı
51
Dolandırılma ihtimali çok yüksek.Ancak dolandırılmassanda hemen şifresini değiştirmen gerek.Ayrıca evet hep o hesaba girmen gerekcek kendi hesabında olmicak

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Alırken dikkatli olun derim.Çünkü dolandırıcı da çıkabilir.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Bu tarz işlere girmeyin, forum içerisinde "Dolandırıldım" diye başlık açarsınız..

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Herkese tekrardan merhaba :)
Bir sorum olacaktı arkadaşlar..
İnternette rdr2 yüklü , bilmem gtaV yüklü vs. oyunlar yüklü olan steam hesapları satılıyor. Ve gereğinden de ucuz..
Sizce bunları almak mantıklımıdır ?
O aldığımız steam hesabına girip oyunu pc ye indirirsek, sonra çıkış yaparsak o steam hesabından kendi hesabımızla oyunu oynayabilirmiyiz , yoksa her oynamak istediğimizde o hesaba mı girmemiz gerekiyor..
Şimdiden çok teşekkürler vakit ayırıp yardım ettiğiniz için :)
Dostum ben sana veriyim öyle bir hesap. İçinde rdr 2 ve pes 2020 var. İstiyorsan yazabilirsin ama hesapta 10larca insan var. Bakarsın neyin ne olduğunu görürsün.

Fakehero

366. Gün
Reaksiyon puanı
5,380
Oyunlar sadece satın alındığı steam hesabı açık olduğunda çalışır. Crack neden var sanıyorsun. Bir de bu tür hesaplarda yedekleme maili koydularsa şifre değiştirme gibi işlem yaparak seni mağdur edebilirler. Kardeşimde bir tane fazladan GTA5 olan epic hesabı vardı bir sorayım istersen vermek ister mi para ister mi istemez mi diye.

Reaksiyon puanı
268
Koju kilitlenmeden
Hazır hesaplar torrentin hazılarnmış hali
Örnn
Kendin topladığın pc ( torrent)
Hazır sistem( hazır hesap)

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Herkese yorumları için çok teşekkürler :) anladım hocam. günümüzde en temizi steam ,epic games vs. yerlerden orjinal oyun alıp oynamak kendi hesabımız ile :)

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Herkese yorumları için çok teşekkürler :) anladım hocam. günümüzde en temizi steam ,epic games vs. yerlerden orjinal oyun alıp oynamak kendi hesabımız ile :)
Evet tabi ki Steam ve benzeri yerlere güvenebilirsiniz.?
Bir de unutmadan söyleyeyim, önümüzdeki günlerde güzel indirimler olacak Steam de.

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Evet tabi ki Steam ve benzeri yerlere güvenebilirsiniz.?
Bir de unutmadan söyleyeyim, önümüzdeki günlerde güzel indirimler olacak Steam de.
Hangi tarihte olacak hocam ? birde her türden oyun indirime girecekmi yoksa belli tarz mı
Mesela aksiyon- strateji vs.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Hangi tarihte olacak hocam ? birde her türden oyun indirime girecekmi yoksa belli tarz mı
Mesela aksiyon- strateji vs.
Şimdi tarihi bilmiyorum ama önümüzdeki günlerde cadılar bayramı indirimi olacak.O indirim de korku oyunları indirime giriyor diye biliyorum.
Aralığın sonun da ise kış indirimi başlayacak ve tüm oyunlarda büyük indirimler olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da internette baktım ve şöyle bir şey buldum.
Steam Cadılar Bayramı İndirimi : 2020 Ekim

Steam Black Friday / Sonbahar İndirimi: 2020 Kasım

Steam Kış İndirimleri: 2020 Aralık

Bu tarihlerde olacak ve başlayacak indirimler.

B.elma

Asistan
Reaksiyon puanı
32
Şimdi tarihi bilmiyorum ama önümüzdeki günlerde cadılar bayramı indirimi olacak.O indirim de korku oyunları indirime giriyor diye biliyorum.
Aralığın sonun da ise kış indirimi başlayacak ve tüm oyunlarda büyük indirimler olacak.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya da internette baktım ve şöyle bir şey buldum.
Steam Cadılar Bayramı İndirimi : 2020 Ekim

Steam Black Firday / Sonbahar İndirimi: 2020 Kasım

Steam Kış İndirimleri: 2020 Aralık

Bu tarihlerde olacak indirimler.
Çok teşekkür ederim hocam bilgilendirme için :) iyi günler herkese çok sağolun :)