İnternette Tuğçe Kazaz geyikleri

Bu konuyu okuyanlar

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yeniden din değiştiren Tuğçe Kazaz için internette din değiştirmesiyle ilgili geyikler dönmeye başladı.

Tuğçe Kazaz'ın Budizm aşkı, çay servisi yaptırılınca bitmişti. Geçtiğimiz günlerde 'Hizmetçi değilim' diyen model, yeniden İslam dinine dönmüştü.
Tuğçe Kazaz, 2005'te evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis uğruna Hristiyanlığı seçmiş, eşine boşanma davası açınca Budist olmaya karar vermişti. Şimdi yeniden din değiştiren Tuğçe Kazaz için internette din değiştirmesiyle ilgili geyikler dönmeye başladı.
İşte o geyikler:
- Kazazizmim kurucusu.
- Tuğçe Kazaz'ın kapı zili nasıl çalar? Din-den dön
- Bir an evvel Adnan hocamızla tanışır inşallah maşallah. Zira kendisi aşırı derecede sevimli bir şey.
- Dinler tarihi konusunda ihtisas yapmaya çalışıyor olabilir kendisi. Neden bu kadar ters anlaşılıyor anlamıyorum.
- Dinin Evliya Çelebi'si.
- Yerini sağlama almaya çalışan kızcağız. Bence din konusunda korkuları fazla ve hangisinin gerçek olduğunu seçemiyor, bunun paniğinde. Vakit saat gelince sorulacak; 'e sen bizim iman edenler listemizde yoksun! neden?' denilecek diye aklını çıldırıyor olmalı ki teker teker deniyor.
- Nirvanaya vurdu vuracak.
- Light din arayan kimse.
- Budizmden sıkıldığında kendisini pastafaryanizme de bekleriz. Şaka bir yana herkesin dini kendine tabi. Ne kadar bize samimi gelmese de bu halleri, ne kadar bunları medya malzemesi yapmayıp kendi içinde yaşama şansı varken bunu tercih etmemişse de 1 sezonda iki din değiştirdiği için uefa tarafından cezalandırılması gereken eski budist, yeni müslüman.
- En çok dinleriyle gündeme gelen kişi.
- Bugün bizim dükkana gelip "yasin fiyatlarına uygun bir şey yaparsanız belki sizin dine geçebilirim" deyince patron bunu sopayla kovaladı. bi on dakika sonra baktım kafasında ufak şapkayla duvarın dibinde ağlıyor. ah tuğçe... hiç uslanmıycan.
- Uçan spagetti canavarı'ndan vahiy aldığını iddia edeceği günler yakındır.
- Çoktan seçmeli sınavda kafası karışmış insan.
- Ne sıklıkla din değiştirdiği, hiçbirimizi zerre ilgilendirmeyen kişi.
- Futbolda sergen yalçın neyse dinde de tuğçe kazaz odur.
- Mütemadiyen din değiştiren manken.
- Kendisi hakkında pek bilgim yoktu, baktım, sevgiliye göre din değiştirdiğini düşündüm bir an.
- Podyumdan alışkanlık olacak, eşya değiştirir gibi din değiştiren kadın.
- Uğraşacağına bağımsız din kursa ya.

kaynak
http://www.milliyet.com.tr/internet...asam/sondakika/26.02.2011/1357463/default.htm

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kazazizm dinini kursun. :D En uygunu bu.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
- Tuğçe Kazaz'ın kapı zili nasıl çalar? Din-den dön
bunu çok beğenmiştim direk açıklamış :D

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
- Bugün bizim dükkana gelip "yasin fiyatlarına uygun bir şey yaparsanız belki sizin dine geçebilirim" deyince patron bunu sopayla kovaladı. bi on dakika sonra baktım kafasında ufak şapkayla duvarın dibinde ağlıyor. ah tuğçe... hiç uslanmıycan.

Muhteşem ya :D

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
- En çok dinleriyle gündeme gelen kişi
en iyi açıklayan bence budur

ddddddddddd

Profesör
Reaksiyon puanı
19
- Çoktan seçmeli sınavda kafası karışmış insan. :)

extra_terrestre

Doçent
Reaksiyon puanı
1
En azindan bir arayis içerisine girmis kizcagiz koyun gibi kabullenmemis hemen :) Allah hidayet versin..

regena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
En azindan bir arayis içerisine girmis kizcagiz koyun gibi kabullenmemis hemen :) Allah hidayet versin..

koyun gibi kabullenmemiş hemen derken ne demek istedigini biraz açarsan daha iyi olur zira yanlış anlaşılmaya çok müsait bir cümle

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Böylelerin dünyasında her şey "tüketilme kültürü" üzerine kuruludur. Önce elbisleriyle başladı sonrasında gömlek değiştiri gibi sevgili değiştirmeyle devam etti. Şimdi de din aynı şekilde bir süre tüketildikten sonra terk-i firar ediliyor.

Merak ediyorum hayatlarında uzun süreli yaşadıkları ve haytının her anında "bana ait" diyebildikleri ne yaşdılar? ya da neleri oldu?

_Neotwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tuğçe kazazın kapı zili şöyle çalar; ''din den dön'': )))))

mutsuz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çok yaratıcı cümleler... Ama umarım Ateist birine asık olmaz ...

_Neotwo

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ahah: )aşşırı derecede sevimli bişey çok güldüm: ))

Son mesajlar