İnternette ifşası çıktı sanıp kızını öldürdü

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Ankara’nın Çubuk ilçesinde internette uygunsuz görüntüleri olduğunu sanarak kızı Şeyma Yıldız'ı (18) tabancayla öldüren ve tutuklanan Harun Yıldız (51) hakkında, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Kızın hiçbir şekilde uygunsuz videosu olmadığı ve telefonundan da başkasına bu şekilde fotoğraf ve video gönderilmediği açıklandı. Yazık cidden...
Kızını internette görüntüsü var sanarak öldürdü

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Sizce bu suç baba veya kızın mı sosyal medyayı rezilleştiren sapık insanlarda sadece kızlara veya erkeklere dwmiyorum 2 tarafında suçu bu soayal medya sosyal medyalıktan çıktı o sitelere döndü yazık cidden
Ankara’nın Çubuk ilçesinde internette uygunsuz görüntüleri olduğunu sanarak kızı Şeyma Yıldız'ı (18) tabancayla öldüren ve tutuklanan Harun Yıldız (51) hakkında, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istemiyle dava açıldı. Kızın hiçbir şekilde uygunsuz videosu olmadığı ve telefonundan da başkasına bu şekilde fotoğraf ve video gönderilmediği açıklandı. Yazık cidden...
Ekli dosyayı görüntüle 102988

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,711
Aldanmak, yada aldanmamak die bi sözü vardı şekisbira'nın. Şeytan adamı böyle yoldan çıkarır.

Son düzenleme:

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
İnsan evladına kıyarmı ya ne oldu namusun kurtuldumu şerefinimi kurtardın ne oldu? evlat katili sıfatıyla çürü şimdi.
Bu acı ona yeterde artar suçsuz yere öz evladına kıymak, onu da geçtim bir insana kıymak en büyük günahlardan.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Ben bakmaya kıyamıyorum kızıma, adam öldürmüş, vicdan azabı yeter ona. Ölen kızımıza Allah rahmet eylesin, adamı da affetsin diyorum.

koray1454

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Vicdan azabı insanın içinde bir cehennemdir. Bu duygu ona yeter

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Normal bir insanın yapabileceği işler değil bunlar :(

İlk olay olduğunda adamın eşinin röportajı vardı. Kocama katil demeyin benim diye. ( Biz genede beddua etmeyelim bu vicdan azabı ile o adam içerde neler çekecek kim bilir.
Zaten 16 yıldır panik atak hastasıymış son zamanlardada ilaçlarını almıyormuş.

ThorJ

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,949
Bunlar insan mı, cani herifler. Böyle zihniyetlere aslında tımarhane yakışır. Sırf bir fotoğraf için mi ya?

koray1454

Asistan
Reaksiyon puanı
36

İlk olay olduğunda adamın eşinin röportajı vardı. Kocama katil demeyin benim diye. ( Biz genede beddua etmeyelim bu vicdan azabı ile o adam içerde neler çekecek kim bilir.

Aslında yüzüne baksan çok masum birine benziyor özellikle kız çocuğuna düşkün bir babaya benziyor. Olayda nerdeyse herkes masum ama herkes zararlı çıkmış

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Cehalet, yenilmesi gereken en büyük düşmandır.
-Mustafa Kemal Atatürk

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121

öldürsün hiçbir şey yok sonra yok o var yok bu var o zaman ver tımarhaneye !

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Haberi izlemedin mi ?

Mesaj otomatik birleştirildi:

al link
İlk olarak panik atak bir akıl hastalığı değildir.
İkinci olarak ise haberi siz de dikkatli bir şekilde dinlerseniz karısı onun 'akıl hastası' olduğunu iddia ediyor. Karısına göre adam iyi biri o zaman. Boşuna suçlamaya gerek yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kısacası adamın akıl hastası olduğuna dair resmî bir bilgi yok.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
öldürsün hiçbir şey yok sonra yok o var yok bu var o zaman ver tımarhaneye !
Ne demek istedin anlamadım. ( Ben karısının videosunu attım ve adamcağız sağlıklı birisi değil ona göre düşünün ve yorum yazın beddua etmeyin dedim. )
Zaten kasten adam öldürmekten muhebbet hapis alacaktır. Üstüne kendi kızının vicdan azabı ile o adam zaten çok yaşamaz 3-5 seneye ölür gider.

koray1454

Asistan
Reaksiyon puanı
36
İlk olarak panik atak bir akıl hastalığı değildir.
İkinci olarak ise haberi siz de dikkatli bir şekilde dinlerseniz karısı onun 'akıl hastası' olduğunu iddia ediyor. Karısına göre adam iyi biri o zaman. Boşuna suçlamaya gerek yok.
Sıkıntılı bir insan mısın ? Senin mantığına göre felçli adam çalışamıyor diye felçli adam suçlu gibi bişey ikiside aynı mantık ikiside mantıksız

goktug05.06

Doçent
Reaksiyon puanı
121
Ne demek istedin anlamadım. ( Ben karısının videosunu attım ve adamcağız sağlıklı birisi değil ona göre düşünün ve yorum yazın beddua etmeyin dedim. )
Zaten kasten adam öldürmekten muhebbet hapis alacaktır. Üstüne kendi kızının vicdan azabı ile o adam zaten çok yaşamaz 3-5 seneye ölür gider.
eğer akıl sağlığı varsa ve panikatağı varsa tehlikeli birisidir akıl sağlığı yerinde değil ise hastaneye gitmesi gerekir böyle düşünüyorum adam dışarı çıksa yoldan geçen birisine birşey yapsa suçlusu kim olacak

koray1454

Asistan
Reaksiyon puanı
36
eğer akıl sağlığı varsa ve panikatağı varsa tehlikeli birisidir akıl sağlığı yerinde değil ise hastaneye gitmesi gerekir böyle düşünüyorum adam dışarı çıksa yoldan geçen birisine birşey yapsa suçlusu kim olacak
adam daha düşünemiyo sen adamı hastaneye gitmiyo diye suçluyosun

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
Sıkıntılı bir insan mısın ? Senin mantığına göre felçli adam çalışamıyor diye felçli adam suçlu gibi bişey ikiside aynı mantık ikiside mantıksız
Bakın size izah etmeye çalışıyorum fakat anlamıyorsunuz. Adam karısına göre akıl hastası. Tıbbi bir belge vs. yok.

koray1454

Asistan
Reaksiyon puanı
36

koray1454

Asistan
Reaksiyon puanı
36
adamın bütün hayatı panik ataklamı adamın kendini bilip hastaneye vb. yerlere gitmesi gerekir çevresine zarar verebileceğini biliyor çünkü
Dostum akıl hastası adam kızını öldürmek adama normal birşeymiş gibi geliyoki bunu yapmış