İnternette dolandırılma

Bu konuyu okuyanlar

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
3 gün önce internetten 200 tl ye 2 tane mont sipariş etmiştik site pek tanındık site değildi
bugün geldi ve şok olduk bizim sipariş ettiğimiz mont ile hiç alakası olmayan iki tane ucuz iğrenç şey gelmiş
yani 200 tl dolandırıldık bunun üzerine bir bardak soğuk su içeriz artık ne yapalım
buradan bizi ve bizim gibi masum insanları dolandıran şerefsizlere sesleniyorum Allah hepinizin belasını versin yerlerde sürünün
bu dünyada da ahirette de gün yüzü göremeyin bizim gibi masum insanlara yaşattıklarınızın yüzlerce katını yaşayın inşallah
hayır anlamıyorum normal insanlar evlerine yiyecek stoğu yapar bu şerefsizler cehennemdeki ateşlerine odun stoğu yapıyorlar
bu bize ders oldu umarım size de ders olur alacağınız ürünleri güvenilir yerlerden alın, yorumlara ve puanlamalara dikkat ederek alın
ve son bir şey daha demek istiyorum bizi dolandıran şerefsizler ben sizin kalıbınıza tüküreyim

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Devir internet devri mantıklı ve akıllı hareket etmek herek. Size de geçmiş olsun.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,398
Yani çok güvenilir olmayan bilinmeyen sitelerden almayın diyoruz buyrun bir mağdur daha

Eratosthenes

Profesör
Reaksiyon puanı
853
Yani çok güvenilir olmayan bilinmeyen sitelerden almayın diyoruz buyrun bir mağdur daha
babam indirimi ve ucuzluğu görünce bir kendine sipariş etti birde bana ama sonuç hüsran
Mesaj otomatik birleştirildi:

Devir internet devri mantıklı ve akıllı hareket etmek herek. Size de geçmiş olsun.
Yani 200 tl de az para degil ama bundan sonra internet alisverislerimizi daha dikkatli yapacagiz

Son düzenleme: