İnternetimi nasıl düzeltebilirim

Bu konuyu okuyanlar

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Telefonum huawei p20 lite bilmedigim bi nedenden emui 8.0.0.046 güncelleyemiyorum evdeki wifi ye baglandigimda whatsapp mesajlari vs gelmiyor mobil veriye geçtiğimde mesajlar geliyor diğer telefonlarda bu sıkıntı olmasada onlardada yavaş yapabileceğim bir şeyler var midir nasil duzeltebilirim ne sorun olabilir?

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Telefonum huawei p20 lite bilmedigim bi nedenden emui 8.0.0.046 güncelleyemiyorum evdeki wifi ye baglandigimda whatsapp mesajlari vs gelmiyor mobil veriye geçtiğimde mesajlar geliyor diğer telefonlarda bu sıkıntı olmasada onlardada yavaş yapabileceğim bir şeyler var midir nasil duzeltebilirim ne sorun olabilir?
Huawei servis ve destekden yetkililere sorunu bişdirdinizmi?

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
modeme bi reset atın sorun sadece telefondaysa fabrika ayarlarına döndürün birde speedtest (hız testi yapın) telefondan

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Sorun telefonda görünüyor, farklı bir telefon da denediğiniz de wifi ye bağlandığınız da bu sorunlarla karşılaşıyor musunuz?

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Sorun telefonda görünüyor, farklı bir telefon da denediğiniz de wifi ye bağlandığınız da bu sorunlarla karşılaşıyor musunuz?
mesaj gelmeme gibi bi sorun yok fakat internet fiber olmasına rağmen yinede yavaş

MKBKTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
O halde internet sağlayıcınız ile görüşün, teknik ekip yollayıp kontrol yaparlar.
ağam fiber değilmiş internet öyle sanıyodum şimdi değiştirdim 30 mbps download 6 mbps upload alıyorum