İnternetime bağlananları nasıl görebilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

Mackle LLC

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Beyler bakıyorum internet kullanımlarına benim kullandığımın 4-5 katı fazla internet kullanımı görüyorum. Hatta geçen ay 269 gb kullanmış olarak gösteriyor ki ben sadece 60 gbını kullandım. Oda ghosts ve battlefield 4 için kullandım. Tamam birde ailem youtubeden dizi falan izliyor onuda anladım oldu 100 gb diyelim. E geri kalan 169 gb ı kim kullandı? Kesinlikle bir problem olduğuna eminim. Şimdi şifremi değiştirip gerçekten zor bir şifre yapacağım sonuçları bildiririm. Buda görseli

xVo0zn.png

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
bir yazılım ile modemine bağlanan aygıtlara bir bak eğer o yazılımı bulabilirsem paylaşırım burada

TIGUAIN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bildiğim kadarıyla win7 de ağa tikladiginda pc ise gözüküyor en azından bizim ortak internette o an bağlı olanlar goruntuleniyor.

Beholder

Doçent
Reaksiyon puanı
30
Kesin adamlar ya neti kullanıyor yada hacker ama gizli

prodirect

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modem arayüzüne girmek için, adres çubuguna
192.168.1.1 yazın
kullanıcı: admin
şifre: superonline

yazın. Değiştirmeden geçin seçin

Sonra Durum- WLAN ı seçin. Eğer biri kablosuz olarak bağlandı ise buradan görebilirsiniz. Oluşturdugu trafik değerleri mevcut

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
3 ay öncesinin konusu , son durum nedir bilmiyorum ama burada kesin ve kalıcı yöntem MAC adresi ile erişime izin vermek. Bağlanmasını istediğiniz Akıllı telefon ve Tabletleriniz var ise modem arayüzünden bu cihazların MAC adreslerini girip bunlar dışındaki cihazların bağlanmasını engelleyebilirsiniz ;)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Modem arayüzünde bağlanan cihazın MAC adresini görebiliyorsan direk o mac adresini o modem de bulunnan TEMEl kısmına gel Wlan seç MAC filtreleme var oraya o MAC adresini karaliste bölümüne yapıştır şifreyi bilse bile daha o internete giremeyecektir.Sonrada şifreni değiştir.

Son mesajlar