Yardım internetim fiber değil fiber internet bağlantısı getiriyorlar etkisi olurmu

İlhan123efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar türk telekom internet kullanıyorum fiber değil aşağımızda bizim binaya fiber internet için kazıyorlar bize faydası olurmu

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
arkadaşlar türk telekom internet kullanıyorum fiber değil aşağımızda bizim binaya fiber internet için kazıyorlar bize faydası olurmu
Fiber kutusu koyuyorlar mı? Bizim buraya da aylar önce getirdiler rögar kapağı tarzı bir şey koydular yola bazı evlerin önüne küçük kutular koydular ama internetimizle ilgili hiç bir değişiklik yok.

İlhan123efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şimdi yeni kazıyorlar daha birşey eklemediler
Fiber kutusu koyuyorlar mı? Bizim buraya da aylar önce getirdiler rögar kapağı tarzı bir şey koydular yola bazı evlerin önüne küçük kutular koydular ama internetimizle ilgili hiç bir değişiklik yok.

WindStone

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Şimdi yeni kazıyorlar daha birşey eklemediler
Eklendikten sonra fiber gelicek diye bir şey yok diyorum. Evinize gelen port kablolarının veya doğru biliyorsam komple kutunun değişmesi gerekiyor. Ve bunun içinde sanırım mahalleliden imza toplayıp bir yere veriyorsunuz.

Proven33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çok bir etkisi olmaz yüksek ihtimal bizim buralarada birşeyler yapmışlardı birşey olmadı hala yavaş.