İnternetim çok yavaş. Lütfen yardım edin!

MelekSubaşı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Ben ttnet vitamin kampanyalı sınırsız 12 ay taahhütlü 8 megabit hızlı tarifeye geçtim. Ttnet kullandığımızdan dolayı tabi ki 8 megabit hız göremiyoruz ama dün internetimin hızı gayet yerinde idi. Sabaha karşı yavaşlıyordu. Ama dosya, oyun indirirken hissediyordum internette gezinirken değil. Şimdi de bi oyun indireyim dedim 60 kbs ye düştü. Çıldırmak üzereyim. Hiçbir şey indiremiyorum. Ama facebook twitter da dolaşırken hiç hissetmiyorum yavaşlamayı. Neden olabilir? Lütfen yardım edin..!

TheAbidinoqlu

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İndirme torrent ile mi? Tarayıcıyla mı? IDM gibi programla mı?

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
O 8 mbit deildir 8 mbite kadardir :) oturduun sehrin altyapisi kotu olabilir akk olabilir teknik hata olabilir

KaJMeR13

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
9
cfosspeed diye bir program var.
onu bir araştır. hızı maksimuma çıkarmada işe yarıyor.

rapic1994

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle TTNetin hız testini yap eğer ki torrentle indiriyorsan önbellek kapsamından dolayı hızın 10kb a kadar düştüğü bile olur, bunu düzeltmek için bittorent ve utorrentde Seçenekler>Tercihler>Gelişmiş>Disk önbelleği>Otomatik önbellek boyutunun üzerine yaz ve manuel ayarlaya tik at 32 yerine 1800 yaz. Eğer onla alakası yoksa direk testte hız yavaşsa hemen ttneti ara pek yardımcı olmazlar ama şansını dene.

RedDevil

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Adil kullanım kotasını geçmiş olabilirsin. Teknik servisi ara gelsinler baksınlar.